TDI Corporate Finance

Powrót do listy klientów
Dotychczasowa współpraca pozwala wysoko ocenić kwalifikacje firmy i rekomendować ją jako rzetelnego oraz przyjaznego partnera biznesowego, który dokłada wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania swoich klientów.

TDI Corporate Finance Sp. z o.o. miało przyjemność współpracować z zespołem FORDATA sp. z o.o. (wcześniej Mergers Net sp. z o.o.) podczas prowadzonych na rzecz naszych klientów procesów kupna / sprzedaży spółek.

FORDATA pełniło w tych procesach rolę dostawcy usługi Virtual Data Room. W naszej ocenie usługa oferowana przez FORDATA jest niezastąpionym narzędziem, podnoszącym efektywność i bezpieczeństwo transakcji.

Satysfakcjonująca współpraca nie jest jednak tylko efektem intuicyjnego i bezpiecznego systemu. Na podkreślenie zasługuje podejście prezentowane przez firmę i profesjonalizm całego zespołu. Zaangażowanie, elastyczność, stawianie potrzeb klienta na pierwszym miejscu oraz pełna dyspozycyjność to cechy, które są szczególnie istotne dla firm działających w branży fuzji i przejęć i cechy, które my osobiście cenimy.

Zespół FORDATA cieszy się dużym uznaniem w naszej Spółce. Dotychczasowa współpraca pozwala wysoko ocenić kwalifikacje firmy i rekomendować ją jako rzetelnego oraz przyjaznego partnera biznesowego, który dokłada wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania swoich klientów. Podkreślić należy także zaangażowanie i pasję pracowników FORDATA, o których niejednokrotnie mieliśmy okazję się przekonać.

……………………………………………………………………………………………..

TDI Corporate Finance Sp. z o.o.  jedna z czołowych i najbardziej doświadczonych polskich firm doradczych. Specjalizuje się w finansach przedsiębiorstw, obsłudze transakcji sprzedaży i przejęć przedsiębiorstw, a także organizacji finansowania projektów inwestycyjnych.

Paweł Roszkowski Wiceprezes Zarządu TDI Corporate Finance
© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2017)

Brain made by 813.pl    Designed by nustudio.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.
Darmowy trial