TU Europa S.A.

“Polecamy Zespół FORDATA ze względu na podejście do klienta. Zespół był zawsze dostępny oraz potrafił rozwiązać każdą prośbę szybko i efektywnie”

 

Towarzystwo Ubezpieczeń Europa SA zdecydowało się na wykorzystanie wirtualnego data room FORDATA (dawniej Datapoint) („VDR”), w związku z realizacją transakcji sprzedaży przez Getin Holding pakietu akcji Spółki . Aplikacja została wykorzystana w celu uporządkowania i kontrolowanego wykorzystania dokumentacji Spółki zainteresowanym Inwestorom.

Wirtualny data room umożliwił jednoczesną analizę danych przez wiele osób pracujących w różnych częściach świata. Dostęp do VDR – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – znacznie skrócił czas potrzebny na przeanalizowanie kilkudziesięciu tysięcy stron dokumentów, które zostały udostępnione przez Spółkę.

Narzędzie umożliwiło również Spółce aktywne zarządzanie dostępem do dokumentów dla poszczególnych grup inwestorskich, zapraszanie dodatkowych użytkowników na każdym etapie w trakcie trwania projektu oraz na aktywne śledzenie aktywności inwestorów dzięki wbudowanej w VDR funkcji raportowania.

Polecamy Zespół FORDATA (dawniej Datapoint) ze względu na podejście do klienta. Zespół był zawsze dostępny oraz potrafił rozwiązać każdą prośbę szybko i efektywnie”.

………………………………………………………………………………………………………………………………

Grupa Ubezpieczeniowa Europa specjalizuje się w ubezpieczeniach powiązanych z produktami finansowymi, ściśle współpracując z sektorem finansowym w Polsce, w tym z wiodącymi bankami oraz dużą grupą pośredników finansowych. Od 2001 roku jest organizatorem prestiżowego Europejskiego Forum Bankowo-Ubezpieczeniowego. Jest jedną z 2 firm ubezpieczeniowych notowanych na polskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

GETIN Holding S.A. to grupa kapitałowa, w skład której wchodzą banki, firmy doradztwa kredytowego i finansowego, towarzystwa ubezpieczeniowe, towarzystwo funduszy inwestycyjnych i firmy leasingowe. Od marca 2008 r. dołączyła ona do grona dwudziestu największych spółek tworzących indeks WIG20.

Jacek Podoba Prezes Zarządu TU Europa S.A.
© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2017)

Brain made by 813.pl    Designed by nustudio.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.
Darmowy trial