+48 533 354 054 ZAMÓW DEMO

ZZN WAM Sp. z o.o.

“VDR oferowany przez FORDATA spełnił nasze oczekiwania. Z punktu widzenia użytkownika jest to narzędzie intuicyjne, przyjazne i proste w użytkowaniu. Z punktu widzenia Zbywcy i Doradcy na szczególną uwagę zasługuje wysoki poziom zabezpieczeń systemu gwarantujący bezpieczeństwo i kontrolę dokumentów poufnych udostępnianych zewnętrznym podmiotom.”

 

Zespół Zarządców Nieruchomości WAM (Spółka), w związku z procesem prywatyzacji wykorzystał narzędzie do współdzielenia plików FORDATA VDR (dawniej Datapoint VDR) aby zapewnić inwestorom nieograniczony dostęp do całej dokumentacji, oraz jednocześnie zachować najwyższy poziom bezpieczeństwa i poufności danych. Prywatyzacja Spółki zakończyła się podpisaniem umowy na sprzedaż 100% udziałów litewskiej spółce AB ”City Service”. Wartość transakcji wyniosła 44 mln 599 tys. zł. Doradcą w procesie była firma F5 Konsulting Sp. z o.o.

Wirtualny Data Room oferowany przez FORDATA (dawniej Datapoint) spełnił nasze oczekiwania. Z punktu widzenia użytkownika jest to narzędzie intuicyjne, przyjazne i proste w użytkowaniu. Z punktu widzenia Zbywcy i Doradcy na szczególną uwagę zasługuje wysoki poziom zabezpieczeń systemu gwarantujący bezpieczeństwo i kontrolę dokumentów poufnych udostępnianych zewnętrznym podmiotom.

Dzięki nawiązaniu współpracy z FORDATA (dawniej Mergers Net sp. z o.o.) i wykorzystaniu narzędzia VDR proces prywatyzacji przebiegał od początku sprawnie i bez żadnych zakłóceń, przy zachowaniu pełnej poufności udostępnianych danych. Korzystanie z usługi wiąże się z utrzymywaniem plików na zabezpieczonych serwerach, udostępnieniu ich inwestorom w przejrzystej formie, zadbaniem o ich stałą dostępność dla wybranych podmiotów oraz możliwością prowadzenia poufnych dyskusji na forum. Spółka w tym czasie zachowuje całkowitą kontrolę nad dokumentami i może monitorować aktywność i obszary zainteresowanie inwestorów. Usługa oferowana przez FORDATA (dawniej Datapoint) w najwyższym stopniu ułatwia prowadzone działania.

Poza samą aplikacją, FORDATA (dawniej Datapoint) oferuje również merytoryczne wsparcie dla zespołu projektowego, profesjonalne i rzetelne podejście do pojawiających się pytań i wątpliwości oraz otwartość na klienta i jego potrzeby. Polecamy
FORDATA – w naszej opinii jest to firma godna polecenia.”

………………………………………………………………………………………………………………………………

Zespół Zarządców Nieruchomości WAM wykonuje zarówno zadania własne jak i powierzone przez Ministra Obrony Narodowej w zakresie gospodarki mieszkaniowej, modernizacji zasobów mieszkaniowych tj. planowanie i realizowanie inwestycji, wypłacanie osobom uprawnionym świadczeń pieniężnych, a przede wszystkim gospodarowanie mieniem Skarbu Państwa.

Anna Górecka-Kolasa Dyrektor ds. zarządzania i kontroli ZZN WAM Sp. z o.o.
© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2018)

Brain made by 813.pl    Designed by nustudio.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail
 
Zamów prezentację produktu lub darmową wersję testową!
Dziękujemy za zainteresowanie usługami FORDATA. Prosimy o pozostawienie swoich danych kontaktowych.
Skontaktujemy się z Państwem w ciągu maksymalnie 15 minut.
Dział sprzedaży pracuje w dni robocze w godz. 9-17.

Klikając "Zamów demo" akceptują Państwo Politykę Prywatności oraz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez FORDATA sp. z o.o. w celach marketingowych oraz w celu złożenia oferty i świadczenia usługi przez FORDATA. Państwa dane nie będą przekazywane dalej.

Email marketing powered by FreshMail
Zamów wersję testową na 14 dni za darmo!
Dziękujemy za zainteresowanie usługami FORDATA. Prosimy o pozostawienie danych kontaktowych.
Skontaktujemy się z Państwem w ciągu maksymalnie 15 minut, w celu spersonalizowania parametrów Data Room.
Zamawiając wersję testową zyskują Państwo:


  • prywatny bezpieczny Data Room na 14 dni za darmo

  • dedykowanego konsultanta i fachowe doradztwo

  • pomoc w setupie systemu

  • wsparcie techniczne 24h/7 (tel, e-mail)

  • indywidualną prezentację produktu i szkolenie

  • możliwość przekształcenia VDR w wersję komercyjną

Dział sprzedaży pracuje w dni robocze w godz. 9-17.

Klikając "Stwórz mój prywatny Data Room" akceptują Państwo Politykę Prywatności oraz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowychprzez FORDATA sp. z o.o. w celach marketingowych oraz w celu złożenia oferty i świadczenia usługi przez FORDATA. Państwa dane nie będą przekazywane dalej.

Email marketing powered by FreshMail
Uzyskaj wycenę
Dziękujemy za zainteresowanie usługami FORDATA. Prosimy o pozostawienie swoich danych kontaktowych.
Skontaktujemy się z Państwem w ciągu maksymalnie 15 minut.
Dział sprzedaży pracuje w dni robocze w godz. 9-17.

Klikając "Wyślij" akceptują Państwo Politykę Prywatności oraz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez FORDATA sp. z o.o. w celu złożenia oferty i świadczenia usługi przez FORDATA. Państwa dane nie będą wykorzystywane w celach marketingowych lub przekazywane dalej. Tylko oddzwonimy.

Email marketing powered by FreshMail