ZZN WAM Sp. z o.o.

“VDR oferowany przez FORDATA spełnił nasze oczekiwania. Z punktu widzenia użytkownika jest to narzędzie intuicyjne, przyjazne i proste w użytkowaniu. Z punktu widzenia Zbywcy i Doradcy na szczególną uwagę zasługuje wysoki poziom zabezpieczeń systemu gwarantujący bezpieczeństwo i kontrolę dokumentów poufnych udostępnianych zewnętrznym podmiotom.”

 

Zespół Zarządców Nieruchomości WAM (Spółka), w związku z procesem prywatyzacji wykorzystał narzędzie do współdzielenia plików FORDATA VDR (dawniej Datapoint VDR) aby zapewnić inwestorom nieograniczony dostęp do całej dokumentacji, oraz jednocześnie zachować najwyższy poziom bezpieczeństwa i poufności danych. Prywatyzacja Spółki zakończyła się podpisaniem umowy na sprzedaż 100% udziałów litewskiej spółce AB ”City Service”. Wartość transakcji wyniosła 44 mln 599 tys. zł. Doradcą w procesie była firma F5 Konsulting Sp. z o.o.

Wirtualny Data Room oferowany przez FORDATA (dawniej Datapoint) spełnił nasze oczekiwania. Z punktu widzenia użytkownika jest to narzędzie intuicyjne, przyjazne i proste w użytkowaniu. Z punktu widzenia Zbywcy i Doradcy na szczególną uwagę zasługuje wysoki poziom zabezpieczeń systemu gwarantujący bezpieczeństwo i kontrolę dokumentów poufnych udostępnianych zewnętrznym podmiotom.

Dzięki nawiązaniu współpracy z FORDATA (dawniej Mergers Net sp. z o.o.) i wykorzystaniu narzędzia VDR proces prywatyzacji przebiegał od początku sprawnie i bez żadnych zakłóceń, przy zachowaniu pełnej poufności udostępnianych danych. Korzystanie z usługi wiąże się z utrzymywaniem plików na zabezpieczonych serwerach, udostępnieniu ich inwestorom w przejrzystej formie, zadbaniem o ich stałą dostępność dla wybranych podmiotów oraz możliwością prowadzenia poufnych dyskusji na forum. Spółka w tym czasie zachowuje całkowitą kontrolę nad dokumentami i może monitorować aktywność i obszary zainteresowanie inwestorów. Usługa oferowana przez FORDATA (dawniej Datapoint) w najwyższym stopniu ułatwia prowadzone działania.

Poza samą aplikacją, FORDATA (dawniej Datapoint) oferuje również merytoryczne wsparcie dla zespołu projektowego, profesjonalne i rzetelne podejście do pojawiających się pytań i wątpliwości oraz otwartość na klienta i jego potrzeby. Polecamy
FORDATA – w naszej opinii jest to firma godna polecenia.”

………………………………………………………………………………………………………………………………

Zespół Zarządców Nieruchomości WAM wykonuje zarówno zadania własne jak i powierzone przez Ministra Obrony Narodowej w zakresie gospodarki mieszkaniowej, modernizacji zasobów mieszkaniowych tj. planowanie i realizowanie inwestycji, wypłacanie osobom uprawnionym świadczeń pieniężnych, a przede wszystkim gospodarowanie mieniem Skarbu Państwa.

Anna Górecka-Kolasa Dyrektor ds. zarządzania i kontroli ZZN WAM Sp. z o.o.
© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2017)

Brain made by 813.pl    Designed by nustudio.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.
Darmowy trial