FORDATA Partnerem Forum „Zmieniamy Polski Przemysł”

Powrót do biura prasowego 9 lutego 2012 Konferencje i wydarzenia
Share Button
Forum „Zmieniamy Polski Przemysł”
10 lutego 2012, Hotel Sheraton, Warszawa

Wydarzenie będzie poruszać ważne tematy związane z rozwojem polskiego przemysłu i gospodarki w 2012 roku. Gośćmi Forum będzie około tysiąca osób. Swoje uczestnictwo zapowiedzieli Jerzy Buzek, Leszek Balcerowicz, Jan Krzysztof Bielecki, Mikołaj Budzanowski oraz Aleksander Grad. Udział w Forum zadeklarowali również przedstawiciele największych polskich przedsiębiorstw oraz instytucji finansowych.

Zaproszeni paneliści będą dyskutować o regulacjach w sferze finansów, perspektywach i problemach transportu kolejowego, budownictwa, rynku energii oraz o przyszłości energetyki atomowej.

Jeden z paneli będzie poświęcony tematyce rynku fuzji i przejęć w Polsce. Debata „Rok fuzji i przejęć. M&A w Polsce na tle Europy” będzie poświęcona podsumowaniu roku 2011 w tym obszarze oraz próbie odpowiedzi na pytanie jak kształtują się perspektywy tego rynku w Polsce w roku 2012.

Na zakończenie Forum odbędzie się uroczysta wieczorna Gala, podczas której po raz kolejny przyznany zostanie tytuł Tego, który zmienia polski przemysł. Laureatami tych prestiżowych wyróżnień są od lat osoby, instytucje i przedsiębiorstwa, które w mijającym roku miały znaczący wpływ na pozytywne zmiany w polskim przemyśle i przyczyniły się do rozwoju całej gospodarki.

Szczegółowy program i informacje dostępne są na stronie współorganizatora forum – portalu wnp.pl.

Powrót do biura prasowego
Share Button
© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2017)

Brain made by 813.pl    Designed by nustudio.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.
Darmowy trial