FORDATA Prelegentem na Kongresie Zarządów Spółek „Kapitał z Giełdy”

Powrót do biura prasowego 25 sierpnia 2010 Z życia firmy, Konferencje i wydarzenia
Share Button

Ciekawe  jak przygotować spółkę do debiutu giełdowego?Zachęcamy do wysłuchania prelekcji Aleksandry Porębskiej, Managera ds. rozwoju aplikacji FORDATA VDR:

 

“Panna na wydaniu, czyli przygotowanie do debiutu giełdowego – Sprawne zarządzanie data room`em”,

która prezentowana będzie podczas Kongresu Zarządów Spółek „Kapitał z Giełdy 2010”, odbywającego się dnia 16 września br. na terenie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Ola podzieli się z Państwem wiedzą i doświadczeniem w zakresie sprawnej i efektywnej organizacji badania Due Diligence. Opowie Państwu jak przygotować się organizacyjnie do tak ważnego momentu, jakim jest wejście spółki na giełdę.

Zapraszamy do udziału!

Kongres zorganizowany z inicjatywy portalu IPO.pl i ma na celu przybliżyć dostępne polskim przedsiębiorcom możliwości pozyskania kapitału z rynku giełdowego, obejmującego rynek główny GPW, rynek alternatywny NewConnect oraz rynek dłużnych papierów wartościowych Catalyst.

Partnerami Honorowymi Kongresu są: Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie oraz Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Z kolei patronat medialny obejmą tak prestiżowe portale jak: Gazeta.pl, Inwestycje.pl i Forsal.pl.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie Kongresu.

Powrót do biura prasowego
Share Button
© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2017)

Brain made by 813.pl    Designed by nustudio.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.
Darmowy trial