FORDATA się rozrasta

Powrót do biura prasowego 10 maja 2013 Z życia firmy
Share Button

W związku ze strategią dynamicznego rozwoju firmy oraz bardzo dużą ilością nowych realizowanych projektów, na przełomie kwietnia i maja do zespołu FORDATA (dawniej Datapoint) dołączyły trzy nowe osoby, które wesprą Dział Obsługi Klienta, Dział Rozwoju Produktu oraz Dział Service Desk.

Serdecznie witamy w naszym gronie Darię Sobczak, Paulę Duszczak oraz Aleksandrę Wawrzyniak!

Paula Duszczak objęła stanowisko Junior Project Managera i jest odpowiedzialna za wsparcie klientów w zakresie prowadzenia projektów z wykorzystaniem aplikacji Virtual Data Room oraz koordynację i rozwój Działu Service Desk.
 
Paula trafiła do FORDATA z grupy Bertelsmann, gdzie była odpowiedzialna za projekty dla klientów na rynkach zagranicznych – m.in. w Indiach i Wielkiej Brytanii, odpowiadała także za koordynację jakości transakcji obsługiwanych przez konsultantów. Paula jest absolwentką Uniwersytetu Adama Mickiewicza, na kierunku etnolingwistyka.
 
 
Dla Darii Sobczak FORDATA to pierwszy krok w rozwoju kariery zawodowej. Daria odpowiedzialna będzie za wsparcie klientów oraz social media marketing. Jest studentką najlepszej poznańskiej uczelni – Uniwersytetu Adama Mickiewicza, na kierunku socjologia.
Aleksandra Wawrzyniak dołączyła do zespołu FORDATA w roli Analityka i będzie zaangażowana w rozwój naszego systemu, ze szczególnym naciskiem na systematyzowanie wymagań i podnoszenie jakości testów.
 
Ola przyszła do nas z firmy ArtSoft Projekt gdzie realizowała projekty na rzecz Banku Zachodniego WBK S.A. w zakresie rozwoju usług bankowości elektronicznej. Ola jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, specjalności Inwestycje Kapitałowe i strategie finansowe przedsiębiorstw.
 
 
 
Wszystkim paniom życzymy wielu sukcesów i jak najdłuższej współpracy z FORDATA!
Powrót do biura prasowego
Share Button
© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2017)

Brain made by 813.pl    Designed by nustudio.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.
Darmowy trial