FORDATA zacieśnia więzi polsko-czeskie w zakresie projektów restrukturyzacyjnych i M&A

Powrót do biura prasowego 27 listopada 2013 Z życia firmy
Share Button

Aleš Gavlas, właściciel podmiotu doradczego ALG ADVISORY z siedzibą w morawsko-śląskiej Ostrawie i zasięgiem w regionie CEE, to wyspecjalizowany doradca korporacyjny realizujący projekty z zakresu (re)formułowania strategii przedsiębiorstw, restrukturyzacji oraz business development, w tym w projekty typu: Vendor Due Diligence oraz podnoszenia konkurencyjności firmy przed przystąpieniem do negocjacji z inwestorem, sprzedaży zorganizowanej części przedsiębiorstwa, fuzji i przejęć oraz polepszania sprawności przedsiębiorstw na etapie post-merger.

Aleš posiada szerokie doświadczenie międzynarodowe, w tym w branży energetycznej oraz ze współpracy z funduszami Private Equity. Świetnie czuje się w naszym kraju i chętnie angażuje się w przedsięwzięcia polsko – czeskie, posiada doświadczenie w prowadzeniu projektów tak w Warszawie, jak i w innych rejonach Polski (dosłownie od Opola po Gdańsk).

Celem współpracy FORDATA (dawniej Datapoint) z ALG ADVISORY jest  szerzenie wiedzy na temat standardów realizacji badania Due Diligence przu użyciu VDR wśród przedsiębiorców czeskich i słowackich oraz dotarcie z ofertą do grupy podmiotów realizujących projekty restrukturyzacji podmiotowej (zmiany własnościowe, prawno-organizacyjne, systemu zarządzania, systemów decyzyjnych, kulturowych) oraz restrukturyzacji przedmiotowej (zmian majątkowych, zatrudnienia, finansowych, technicznych, technologicznych oraz produktowych).

„Posiadając doświadczenie we współpracy z korporacjami i firmami z segmentu SME w Polsce i Czechach, osobiście uważam, iż FORDATA oferuje istotne usprawnienie procesu sprzedaży/kupna spółki i widzę potencjał na współpracę. Moim zdaniem ważne jest też bezpieczeństwo danych i wygoda dla użytkowników, które zapewnia FORDATA VDR, a co niestety wcale nie jest jeszcze wszędzie standardem. Chętnie będę brał udział w dalszym rozwoju FORDATA, jako firmy wspierającej znaczące transakcje M&A w regionie CEE.”

Aleš Gavlas, ALG ADVISORY

Powrót do biura prasowego
Share Button
© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2017)

Brain made by 813.pl    Designed by nustudio.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.
Darmowy trial