Datapoint zmienia nazwę na FORDATA

10 września 2014 Z życia firmy

Mamy przyjemność poinformować, że od dnia 11 września 2014 r. Datapoint zmienia nazwę na FORDATA.

Marka FORDATA będzie wykorzystywana w całej działalności naszej firmy. Będzie to też nazwa zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców (wcześniejsza nazwa rejestrowa spółki to Mergers Net sp. z o.o.). Pozostałe dane rejestrowe nie ulegają zmianie, a wprowadzone zmiany nie wymagają żadnego zaangażowania ze strony naszych klientów.

Zmiana, która rozwija

Po wykupie managerskim dokonanym w ubiegłym roku przez kluczowych managerów i założycieli Spółki, rebranding jest kolejnym ważnym krokiem w historii firmy. Powstaliśmy po to, aby wspierać Państwa w zarządzaniu dokumentami i komunikacją podczas złożonych procesów transakcyjnych. Zaczynaliśmy od Fuzji i Przejęć; przez ostatnie 5 lat udało nam się przyczynić do tego, że VDR stał się dobrą praktyką rynkową w tej branży w naszym regionie.

Teraz z marką FORDATA, wykorzystując nasze systemy informatyczne i zdobyte doświadczenia, chcemy upowszechniać dobre praktyki organizacji transakcji, w innych segmentach rynku. FORDATA daje nam większe możliwości, aby zrealizować ten cel oraz trwale budować naszą pozycję w regionie Europy Centralnej i Wschodniej.

FORDATA to ten sam zespół, który stoi za sukcesem Datapoint, ta sama wysoka jakość obsługi oraz niezawodna autorska technologia. To także większa otwartość na dialog z wszystkimi interesariuszami firmy i skupienie na budowaniu trwałych relacji biznesowych.
Przy czym FORDATA to przede wszystkim szerszy wachlarz procesów, które rozumiemy i wspieramy. Procesy te łączą trzy cechy: są złożone, dochodzi w nich do wymiany wrażliwych informacji oraz angażują wiele niezależnych podmiotów (często firmy doradcze i kancelarie prawne). Naszym celem jest dostarczanie rozwiązań, które spowodują, że będą mniej skomplikowane oraz realizowane w sposób bardziej kontrolowany, efektywny i bezpieczny.

Dokładną informację na temat procesów, w realizacji których możemy Państwu pomóc, znajdziecie Państwo w zakładce Rozwiązania.

Poza naszym flagowym produktem FORDATA Virtual Data Room, wspierającym pojedyncze projekty związane z obsługą procesów transakcyjnych, zachęcamy także do zapoznania się z jego wersją rozszerzoną FORDATA Virtual Data Room PRO, dedykowaną do współpracy długoterminowej.

W przypadku jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu.

Zarząd FORDATA sp. z o.o.
Marta Kotwis, Aleksandra Porębska, Aleksandra Prusator