FORDATA Viewer teraz także w wersji mobilnej na Androida!

Dzielisz pracę między biuro, dom, a zdarza się, że i taksówkę? Teraz przeglądanie dokumentów w VDR będzie jeszcze wygodniejsze, bez względu na lokalizację. W sklepie Google Play już teraz możesz pobrać najnowszą aplikację FORDATA Viewer na Androida!

Bezpieczne i wygodniejsze przeglądanie dokumentów na telefonie

Z nową wersją mobilną FORDATA Viewer na telefony z Androidem wszystkie poufne dokumenty będą zawsze pod ręką i zawsze w pełni bezpieczne. Nasza aplikacja umożliwia przeglądanie plików w formacie PDF z niespotykaną łatwością.

Z uwagi na rosnące potrzeby mobilności w pracy ekspertów zaangażowanych w projekty z Virtual Data Room’em, pojawienie się aplikacji było kwestią czasu. Zdecydowaliśmy się rozpocząć produkcję od Androida, bo to na tym systemie pracuje większość użytkowników zapraszanych do projektów, jednak aplikacja będzie dostępna także na innych systemach.

Oczywiście praca na telefonie była możliwa już wcześniej. Teraz jednak postanowiliśmy jeszcze bardziej postawić na wygodę. Przeglądanie dokumentów za pomocą aplikacji FORDATA Viewer zapewnia pełną poufność informacji oraz komfort prowadzenia najbardziej wrażliwych procesów, co w sytuacji, gdy trzeba szybko odszukać konkretne informacje, daje dodatkową kontrolę. Może się przecież zdarzyć, że musimy szybko przypomnieć sobie jakiś zapis w udostępnionej dokumentacji w drodze do klienta albo podczas prowadzenia rozmowy. Teraz będzie można to zrobić dużo prościej.

Jedną z najważniejszych zalet aplikacji jest fakt, że teraz logując się do systemu VDR na urządzeniach mobilnych, możesz wykonywać te same czynności, które dotychczas wykonywałeś/aś na komputerze czy laptopie. Przeglądanie, pobieranie, czy drukowanie plików jest jeszcze łatwiej dostępne, w zależności od posiadanych przez Ciebie uprawnień.

Jakie korzyści z FORDATA Viewer?

FORDATA Viewer to nieco uproszczona wersja zwykłej oglądaczki. Z aplikacją możliwe jest:

Powiew świeżości wśród widoków mobilnych

Istotne zmiany zaszły również w widokach mobilnych systemu Virtual Data Room. Postawiliśmy na najlepsze wzorce UX, aby jeszcze bardziej przyspieszyć i uprzyjemnić Twoją pracę na telefonie. Teraz nawigacja jest łatwiejsza, a przeglądanie tabel wygodniejsze, są czytelniejsze. Możesz także w prosty sposób skontaktować się z naszym Zespołem Obsługi Klienta dzięki formule połączenia czat, która wznosi proces prowadzenia projektu na zupełnie nowy poziom.

Aplikacja FORDATA Viewer na Androida oznacza podwyższenie bezpieczeństwa pracy z systemem Virtual Data Room na urządzeniach mobilnych. Przejdź do sklepu Google i pobierz FORDATA Viewer już teraz!

FORDATA Viewer na Androida!

Bezpieczeństwo i wygodny dostęp do informacji w Twoim telefonie.

Jeśli artykuł był dla Państwa wartościowy, proszę o udostępnienie dalej, np. poprzez Facebook czy LinkedIn!
Facebook
LinkedIn

Zdjęcie główne: Unsplash.com

Może Cię też zainteresować