FORDATA w poszerzonym składzie

11 lipca 2016 Z życia firmy

W marcu, maju oraz czerwcu br. do naszego Zespołu dołączyły nowe osoby, które zajęły stanowiska w ważnych działach FORDATA. Dorota Wójtowicz, Agnieszka Dryk oraz Alicja Kukla-Kowalska – trzy kobiety, dla których praca jest pasją, a wyzwania napędem do stałego rozwoju.

Dorota Wójtowicz – New Business Specialist – posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży na rynku IT. Z powodzeniem wykorzystuje je do rozbudowy sieci klientów w rozwojowych dla FORDATA segmentach rynku. Do jej obowiązków należy także badanie rynku i wskazywanie nowych szans sprzedażowych.

Agnieszka Dryk – Specjalista ds. Marketingu/Asystentka Zarządu – wykorzystuje wysokie umiejętności organizacyjne oraz doświadczenie administracyjne i marketingowe, łącząc zadania związane z budowaniem wizerunku FORDATA oraz wsparciem Zarządu w codziennej pracy. Jej głównym zadaniem jest spójne komunikowanie misji i wizji firmy we wszystkich kanałach marketingowych.

Alicja Kukla-Kowalska – Key Account Manager – posiada długoletnie doświadczenie managerskie i sprzedażowe. Do jej głównych zadań należy kontakt z kluczowymi klientami oraz rozwój sprzedaży w obszarze M&A. Swoje analityczne zdolności wykorzystała przygotowując komentarz ekspercki do najnowszego wydania raportu M&A Index Poland.

Więcej informacji o naszych specjalistkach oraz całym Zespole FORDATA znajduje się na naszej stronie w zakładce „Co nas wyróżnia?” (TUTAJ).