Hello, Team – czyli kim jest Marcin

Od kilku tygodni mamy w Zespole Sprzedaży nowego Account Managera w osobie Marcina – „pogodnego amatora życia”, który w FORDATA zadba przede wszystkim o Klientów z polskiego rynku. Zadaliśmy Marcinowi kilka naszych sztandarowych pytań, żebyście mogli dowiedzieć się co nieco o jego planach i zainteresowaniach (a jest tego sporo!).
Marcin w FORDATA

Hobby

Jestem pogodnym amatorem życia, cenię dobry humor i lubię sporty zespołowe (realizuję się jako piłkarz-amator), ale też indywidualne: szachy i sztuki walki. W wolnych chwilach staram się aktywnie celebrować dobre warunki atmosferyczne poprzez grillowanie. Lubię dobre filmy, seriale, a także wygrywanie z innymi w grach na konsole. Do tego literatura popularnonaukowa w tematyce astrofizyki. No i piłka nożna.
Uwagi FORDATA: Zaplanować wiosenną zabawę firmową pod gwiazdami z udziałem animatora-specjalisty barbecue. Zorganizować rzutnik, sezon „Gambitu Królowej” oraz selekcję filmów z Michaelem Dudikoffem.

Wykształcenie

Licencjat i Magister Ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Specjalizacje: Ekonomia Globalna i Menedżerska oraz Publicystyka Ekonomiczna i Public Relations.
Uwagi FORDATA: [Notatka terenowa #F01. Autor: Krzysztof] „Od razu pomyślałem, że to idealnie pod kątem przyszłych projektów multimedialnych. Publicystyka ekonomiczna? To właśnie robimy i w formie na żywo świetnie sprawdzi się ktoś akademicko ukierunkowany. Koniecznie do rozważenia!”     

Praca

Moim celem zawodowym jest rozwój kompetencji managerskich i zgłębianie tajników cyber security, jak również ciągły rozwój kompetencji (w tym akademickich – nie wykluczam PhD). W ramach profesji interesuje się szeroko pojętą ekonomią, od giełdy po aspekty gospodarki, jak również uważnie śledzę rozwój w dziedzinie IT (w wolnych chwilach uczę się podstaw programowania oraz tematyki cybersec).

Uwagi FORDATA: [Notatka terenowa #F02. Autor: nieznany, napis na murze sprejem, 2021, kompilowane] „if (VDR)=FORDATA then (database)=secure”     

Udostępniaj poufne dane bezpiecznie

Wypróbuj FORDATA VDR bezpłatnie przez 14 dni

Jeśli artykuł był dla Państwa wartościowy, proszę o udostępnienie dalej, np. poprzez Facebook czy LinkedIn!
Facebook
LinkedIn

Zdjęcie główne: Unsplash.com

Może Cię też zainteresować