Virtual Data Room dla kancelarii prawnych

Dedykowane narzędzie do procesów M&A oraz wymiany poufnych dokumentów.

13 lat doświadczenia. Lider Polskiego rynku.

ico-numbers-1

1000 +

zrealizowanych
transakcji

ico-numbers-2

Ponad dwukrotny

wzrost użycia VDR FORDATA przez kancelarie w roli doradcy wiodącego

ico-numbers-3

100 000 +

użytkowników
z całego świata

ico-numbers-4

100 transakcji M&A

z kancelarią jako doradcą wiodącym

ZAUFALI NAM:

Prestiż i szybkość
Wykorzystanie Virtual Data Room w procesach M&A to nie tylko prestiż dla Twojej kancelarii, ale właściwie branżowy standard. W FORDATA uruchomimy VDR w 15 minut.

Dzięki szybkiemu i prostemu setupowi, ładowaniu 1GB danych już w 7 minut, czy błyskawicznemu kontaktowi z działem obsługi klienta (telefony odbieramy w 15 sekund), Twoja praca staje się szybka i wydajna. Wysoka responsywność na wielu urządzeniach (w tym Android i iOS) i świetne User Experience dają dodatkowy komfort.

Wsparcie 24/7 i partnerstwo
Skorzystaj z legendarnego supportu, który łączy butikowy charakter z głęboką znajomością branży transakcyjnej.

Butikowość pozwala nam stawiać na relacje – reagujemy błyskawicznie i elastycznie dostosowujemy się do Twoich potrzeb. Dedykowany Zespół 24/7,w tym Project Manager, bezpośredni kontakt  (brak call-center i infolinii),  szkolenie (gdy tego potrzebujesz) oraz usługi dedykowane M&A np. archiwum Data Room do umowy inwestycyjnej to tylko wybrane elementy naszej usługi. Nie masz czasu na zarządzanie Data Roomem? Obsłużymy cały VDR w Twoim imieniu.

Bezpieczeństwo i compliance
Chroń informacje jak w banku i zapewnij zgodność z wymogami UE i polskimi.

Bezpieczeństwo dokumentów zapewniamy dzięki mechanizmom takim jak tryb tylko do odczytu, znaki wodne, czy bankowe protokoły  szyfrowania. Kontrola możliwa jest dzięki standardom kontroli dostępu, a także zaawansowanym raportom aktywności użytkowników. Compliance gwarantuje z kolei certyfikat ISO 27001, serwery zlokalizowane w UE oraz zgodność z RODO, wymogami KNF, MIFID, MAR. Potrzebujesz potwierdzenia? Ankiety bezpieczeństwa, compliance, RODO to dla nas codzienność. 

Wygoda pracy i spokój ducha
Jesteśmy po to, aby ułatwić Ci pracę. Pozwól nam wyręczyć Cię w najbardziej czasochłonnych zadaniach.

Nie masz czasu na zbieranie informacji od Twojego klienta? Przekaż nam kontakt, a zajmiemy się za Ciebie takimi zadaniami jak kompletowanie dokumentacji, porządkowanie struktury dokumentów (w tym nadawanie nazw plikom), czy anonimizacja. Następnie załadujemy dokumenty do VDR za Ciebie. W trakcie procesu będziemy zarządzać VDR w imieniu Twoim lub Twojego klienta. Na nas możesz liczyć – skup się na transakcji, my zajmiemy się resztą.

ZAUFALI NAM

Ponad 25%

największych kancelarii* w Polsce zarządzała procesami M&A z wykorzystaniem FORDATA VDR
Zaufali nam
Logo_Adwokacka-Spółka-Partnerska-Zaborski-Morysiński

Doceniamy szybkość realizacji procesu, intuicyjność i samoobsługowość oferowanego systemu. Wykorzystanie FORDATA Virtual Data Room pozwoliło nam znacznie usprawnić organizację transakcji.

logo_GIDE

VDR pozwolił nam przeprowadzić Due Diligence w formie elektronicznej, w sposób profesjonalny i zgodne ze standardami branżowymi. Wykorzystanie systemu usprawniło realizację transakcji i prowadzenie dalszych negocjacji z inwestorami.

Logo-Squire Pattong Bogs 150x75

System FORDATA VDR  jest bezpieczny i pozwala na przechowywanie oraz jednoczesną dystrybucję danych podmiotom zewnętrznym. Jego zaletą jest przede wszystkim możliwość pełnej kontroli nad zamieszczonymi dokumentami.