Virtual Data Room dla prawników

Proste narzędzie do wymiany poufnych dokumentów.
Dla każdej kancelarii, niezależnie od wielkości

ZAUFALI NAM:

ZAUFALI NAM

Pakiet korzyści
Uruchomienie w 15 minut,
na infrastrukturze FORDATA
Bez instalacji
i wdrożenia
Zgodność z polskim prawem,
RODO, MIFID, MAR, ISO 27 001

Jedno narzędzie, wiele możliwości dla kancelarii

Fuzje i przejęcia

Wykorzystaj najbezpieczniejsze na rynku rozwiązanie, będące standardem M&A. Udostępnij poufne dokumenty inwestorom on-line. Chroń informacje – zablokuj druk i zapis dokumentów na dysku, zastosuj tryb „tylko do odczytu”. Analizuj raporty aktywności, aby odkryć prawdziwe intencje potencjalnych kupujących i przygotować się na sesję Q&A. Skup się na negocjacjach, kiedy FORDATA ładuje za Ciebie dokumenty i zarządza VDR na Twoje zlecenie.

Due Diligence PRAWNE

Zorganizuj Due Diligence prawne w formie elektronicznej. Udostępnij dokumenty on-line z dostępem 24/7. Ogranicz dostęp do dokumentów (np. tylko do wglądu), zastosuj znaki wodne, zablokuj zrzuty ekranu i podnieś bezpieczeństwo Due Diligence. Wykorzystaj raporty, aby lepiej zarządzać pracą Twojego zespołu i kontrolować aktywność zaproszonych użytkowników.

Audyty prawne

Uruchom Data Room na 1 miesiąc, od ręki, bez konieczności instalacji oprogramowania czy czasochłonnych szkoleń. Umieść dokumenty w centralnym, bezpiecznym miejscu i udostępnij je tylko autoryzowanym podmiotom. Podnieś komfort pracy osób audytujących, dając im możliwość wygodnej pracy z biura, o dowolnej porze, 24/7. Kontroluj przepływ informacji dzięki zaawansowanym raportom.

Pre-IPO Due Diligence

Zbierz w jednym miejscu wszystkie kluczowe informacje i uporządkuj proces dystrybucji dokumentów źródłowych do doradców. Błyskawiczne uzupełniaj repozytorium o aktualne wersje materiałów. Korzystaj z powiadomień o nowych dokumentach, a także z raportów, aby wiedzieć kto załadował, otrzymał czy odczytał dany dokument.

Alternatywa FTP

Stwórz centralne, chronione repozytorium dokumentów w 15 minut, bez konieczności posiadania wiedzy informatycznej czy angażowania specjalistów IT. Korzystaj z prostych w obsłudze, jednak zaawansowanych opcji i podnieś efektywność wymiany wrażliwych informacji z zewnętrznymi partnerami.

Centralne repozytorium umów

Zbierz wszystkie umowy w jednym bezpiecznym miejscu, stwórz dedykowane foldery i zapewnij dostęp do informacji dla klientów, partnerów i współpracowników 24/7, bez względu na strefę czasową czy lokalizację. Kontroluj dostęp do dokumentów i decyduj kto ma dostęp do których umów, w jakim zakresie i czasie.

Korzystaj sam lub polecaj swoim klientom

Zaproponuj klientom najlepsze narzędzie do wymiany poufnych dokumentów, niezależnie od realizowanego projektu.
Weź koszty VDR na siebie lub poleć klientowi.

1

Umowa na konkretny projekt (1-2-3-6 miesięcy)

Podpisz umowę wyłącznie na potrzeby konkretnego projektu (transakcji, audytu). Kup VDR automatycznie przez www lub wynegocjuj indywidualne warunki i ciesz się swoim dedykowanym Data Roomem tak długo, jak wymaga tego transakcja.

2

Umowa ramowa
(min. 12 miesięcy)

Wynegocjuj indywidualne warunki prawne i finansowe raz i uruchamiaj VDR-y mailowo wtedy, kiedy ich potrzebujesz. Płać tylko wtedy, kiedy Data Room jest uruchomiony.

3

Umowa abonamentowa
(min. 12 miesięcy)

Podpisz umowę długookresową jeśli potrzebujesz systemu VDR w trybie ciągłym i zoptymalizuj koszty prowadzenia wielu projektów w dłuższej perspektywie czasu.

Zaufali nam
Logo_Adwokacka-Spółka-Partnerska-Zaborski-Morysiński

Doceniamy szybkość realizacji procesu, intuicyjność i samoobsługowość oferowanego systemu. Wykorzystanie FORDATA Virtual Data Room pozwoliło nam znacznie usprawnić organizację transakcji.

logo_GIDE

VDR pozwolił nam przeprowadzić Due Diligence w formie elektronicznej, w sposób profesjonalny i zgodne ze standardami branżowymi. Wykorzystanie systemu usprawniło realizację transakcji i prowadzenie dalszych negocjacji z inwestorami.

Logo-Squire Pattong Bogs 150x75

System FORDATA VDR  jest bezpieczny i pozwala na przechowywanie oraz jednoczesną dystrybucję danych podmiotom zewnętrznym. Jego zaletą jest przede wszystkim możliwość pełnej kontroli nad zamieszczonymi dokumentami.

Zyskaj komfort i bezpieczeństwo
z najlepszym polskim narzędziem Legal-Tech
Dla każdej kancelarii i prawnika