Jakie benefity oferujemy?
  • 01.

    dofinansowanie zajęć sportowych

  • 02.

    prywatna opieka medyczna

  • 03.

    dofinansowanie nauki języków

  • 04.

    dofinansowanie szkoleń i kursów

  • 05.

    możliwość pracy zdalnej

  • 06.

    brak dress code’u

Masz pytania?

#FORDATAteam jest dla Ciebie!

Product Support Specialist

(1 linia wsparcia PL + EN)

APLIKUJĘ APLIKUJĘ
Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • Wspieranie klientów w obsłudze systemu VDR, obsługiwanie zagadnień technicznych i biznesowych (od prostych do bardziej skomplikowanych), proponowanie klientom rozwiązań, szukanie tzw. „work arounds”, wykonywanie zleceń

  • Rozwiązywanie trudności technicznych użytkowników systemu VDR (telefonicznie, mailowo, przez czat, w języku polskim i angielskim)

  • Prowadzenie spotkań demonstracyjnych i treningowych

  • Budowanie Bazy wiedzy VDR FORDATA i wykonywanie zadań Back Office

  • Budowanie trwałych i pozytywnych relacji z klientami

  • Współpraca z działem R&D i IT przy rozwoju i testowaniu aplikacji Virtual Data Room

Aplikuj, jeśli:

  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie

  • Dyspozycyjność min. 30h w tygodniu z preferencją na pełen etat. Praca zmianowa i 1-2 weekendy on-call w miesiącu w zależności od potrzeb i możliwości stron.

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, szczególnie zdolność tłumaczenia kwestii technicznych w sposób zrozumiały dla odbiorcy „nietechnicznego”. Nie szukamy osoby ściśle technicznej – wszystkiego Cię nauczymy!

  • Dobra obsługa pakietu MS Office oraz ogólna dobra znajomość obsługi komputera

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, elastyczna priorytetyzacja zadań w szybko zmieniających się warunkach

  • Łatwość przyswajania nowej wiedzy technicznej i z pogranicza IT, analityczne myślenie

  • Dobra organizacja pracy własnej i obowiązków współdzielonych, umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • 1-3 letnie doświadczenia w obsłudze klienta, na 1 linii wsparcia (preferowana branża IT, SaaS)

  • Umiejętność budowania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami

Co zyskasz?

  • Rozwój zawodowy w ciekawej branży IT (SaaS, EFSS), u jednego z wyróżnionych fintechów w Polsce (zobacz: nasz artykuł w FORBES, Mamstartup )

  • Luźną, niekorporacyjną kulturę pracy - możesz wdrażać swoje pomysły, mieć realny wpływ na rozwój firmy

  • Pensję rosnącą wraz z Twoim doświadczeniem i zaangażowaniem

  • Dofinansowanie zajęcia językowe, szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne

  • Dodatkowe benefity, jak pakiet opieki zdrowotnej, Multisport (FORDATA finansuje 50%)

  • Tryb hybrydowy - możliwość częściowej pracy zdalnej lub w biurze w centrum Poznania