Solidarni z Ukrainą | Солідарні з Україною

Marketing Specialist (Social Media/E-mail marketing)

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter

Chcesz zdobyć ciekawe doświadczenie w rozwijającej się spółce IT, tworzyć komunikację marketingową skierowaną do międzynarodowego klienta w segmencie B2B?
Dołącz do naszego zespołu!

Za co będziesz odpowiedzialna/y:

SOCIAL MEDIA

E-MAIL MARKETING

EMPLOYER BRANDING

W CO JESZCZE MOŻESZ BYĆ ZAANGAŻOWANA/Y

Aplikuj, jeśli:

Co zyskasz:

Lokalizacja: Poznań Centrum

CV z klauzulą “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)” prosimy kierować na adres: rekrutacja@fordata.pl lub poprzez formularz zgłoszeniowy.

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka FORDATA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Taczaka 24/302, 61-819 Poznań, e-mail: biuro@fordata.pl. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do krajów poza Unią Europejską, a także do innych odbiorców danych osobowych. Podane przez Państwa dane osobowe będą przechowywane tak długo, aż Państwo nie cofną zgody na ich przetwarzanie.

Aplikuj do nas!