Marta Kotwis gościem specjalnym konferencji TMT Buyouts 2009 Warsaw

Powrót do biura prasowego 22 listopada 2009 Konferencje i wydarzenia
Share Button

Z przyjemnością informujemy, że Marta Kotwis, Account Manager i wspólnik spółki FORDATA, została zaproszona do dyskusji panelowej pod tytułem: POIG 8.1 – fakty i mity. Kto i za ile będzie przejmował spółki z dofinansowaniem z UE w 2010-2012?, w której udział wezmą ekonomiści, dziennikarz Gazety Wyborczej, ekspert PARP, a także reprezentanci firm, które dostały dofinansowanie w ramach Działania 8.1. w ubiegłych latach.

 

Dyskusja jest częścią konferencji TMT Buyouts 2009, która odbędziesiędnia 25 listopada 2009 r. w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Podczas konferencji omówiona zostanie kondycja rynku akwizycji i przejęć oraz najciekawsze transakcje. Uczestniczyć w niej będą zarówno założyciele spółek, którzy zarobili sprzedając swoje firmy, jak i nabywcy spółek, którzy wydali miliony aby zarobić jeszcze więcej, oraz firmy doradcze, które pomagają jednej lub drugiej stronie maksymalizować zyski.

Więcej informacji o konferencji znajdą Państwo na stronie konferencji.

Powrót do biura prasowego
Share Button
© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2017)

Brain made by 813.pl    Designed by nustudio.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.
Darmowy trial