Dział IT z nowym liderem

Nasz zespół IT zyskał wsparcie w postaci Miłosza, który właśnie objął stanowisko Analityka Aplikacji i Lidera Zespołu. To pod jego czujnym okiem będziemy wyposażać system FORDATA w kolejne innowacyjne funkcje!

Cześć, Miłosz!

Jak trafiłeś do FORDATA?

Pochodzę z dalekiego Podkarpacia, ale od kilku lat mieszkam w Poznaniu. Celuję przede wszystkim w naukę nowych rzeczy, poszerzanie swoich kompetencji i dzielenie się wiedzą z innymi, więc miałem okazję sprawdzić się w FORDATA właśnie jako Analityk Aplikacji i Team leader. Będę odpowiadał między innymi za koordynację zmian w naszej aplikacji, analizę wymagań biznesowych i koordynację pracy testerów i programistów.

Czy możesz powiedzieć coś o sobie?

Z wykształcenia jestem historykiem, a interesuje mnie przede wszystkim wiek XIX i XX. Historia to też moja największa pasja, zwłaszcza gdy w grę wchodzi badanie zagadnień, które nie istnieją w Google i Wikipedii (tak, są wciąż takie tematy!). Poza tym jestem książkoholikiem i kawoszem jadającym zdecydowanie zbyt dużo słodyczy. Lubię też gry planszowe i fabularne i fizykę kwantową. Z natury jestem pesymistą, minimalistą i włóczykijem.

Dzięki za rozmowę! Trzymamy kciuki za Twoje sukcesy w FORDATA!

Nowości od FORDATA na Twojej skrzynce?

Zapisz się na newsletter!

Jeśli artykuł był dla Państwa wartościowy, proszę o udostępnienie dalej, np. poprzez Facebook czy LinkedIn!
Facebook
LinkedIn
Zdjęcie główne: Unsplash.com, Archiwum własne
Może Cię też zainteresować