Na jaki scenariusz jesteś przygotowany? Czyli Ola Porębska o planowaniu ciągłości systemów IT

Powrót do biura prasowego 24 czerwca 2014 Konferencje i wydarzenia
Share Button

Już w najbliższy czwartek 26.06 br., w ramach spotkania organizowanego przez Geek Girls Carrot – kobiety kochające nowe technologie, Ola Porębska (Eneje), współzałożycielka i dyrektor IT w FORDATA, opowie o tym jak ważne dla zachowania ciągłości biznesu jest planowanie ciągłości systemów IT.

Ciągłość działania to jej zawodowy konik, o którym często dyskutuje ze studentami w ramach prowadzonych gościnnie wykładów. Podczas czwartkowego spotkania opowie o podobieństwach i różnicach w planowaniu i zarządzaniu ciągłością działania w dużej i małej organizacji. Będzie bazowała na swoich doświadczeniach zdobytych w korporacjach, a także podczas wdrażania planu zachowania ciągłości w FORDATA.

Zapraszamy w czwartek 26.06 br. na godz. 18:00 do Sali pod Zegarem Centrum Kultury Zamek w Poznaniu!

Geek Girls Carrots to społeczność kobiet kochających nowe technologie, posiadająca już ponad 10 tysięcy członków. Misją społeczności jest promowanie kobiet w IT, rozwój zawodowy oraz dążenie do zwiększania udziału płci pięknej w branżach związanych z nowymi technologiami.

Czwartkowe wydarzenie to już 20ste tego typu spotkanie organizowane w Poznaniu. Obok Oli, prelegentami będą przedstawiciele takich firm jak UPC Biznes czy brissk.com.

Zapraszamy!

Więcej informacji o spotkaniu znajdą Państwo na stronie organizacji.

Powrót do biura prasowego
Share Button
© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2017)

Brain made by 813.pl    Designed by nustudio.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.
Darmowy trial