Nowa siła w OK – Witamy Zosię!

Zespół Obsługi Klienta FORDATA jest teraz większy niż kiedykolwiek. A to za sprawą Zosi, która studia ekonomiczne postanowiła połączyć z pracą w branży IT, dzięki czemu możemy pochwalić się jeszcze silniejszym i jeszcze wspanialszym składem specjalistów wsparcia! Co Zosia opowiedziała nam o sobie?

Kilka słów od Zosi:

Zawsze przy prośbie o przedstawienie się mam problem z autoekspresją. Jak mam opisać całą moją osobę w kilku zdaniach? Powiem na pewno, że jestem bardzo otwarta na świat. Ciekawym faktem o mnie jest to, że podróżując, najbardziej lubię odwiedzać muzea. Raczej Monet, niż Picasso (i raczej Kubrick, niż Tarantino).
Zosia w FORDATA -male
Jestem na pierwszym roku Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Wybrałam ten kierunek ze względu na jego wszechstronność, przy jednoczesnym skupieniu na biznesie międzynarodowym.
Moim głównym celem jest rozwój, zdobywanie wiedzy, przy jednoczesnym osiąganiu wyników i zgłębianiu tematu bezpieczeństwa danych, który jest tak ważny w dzisiejszych realiach. W moim dziale planuję opanować do perfekcji obsługę klienta oraz aspekty techniczne naszej działalności. Moim marzeniem, poza główną karierą zawodową, jest być kolekcjonerem sztuki oraz może w przyszłości – krytykiem :)
W wolnym czasie stawiam na dobrą książkę, spacer lub jogę. Interesuję się kulturą i filozofiami Wschodu, szczególnie bliski jest mi buddyzm. Sporty uprawiam sezonowo. Zimą wybiorę narty, a latem – żaglówki. Lecz bez względu na sezon uprawiam amatorsko strzelectwo. Podróże są ważnym elementem mojego życia, dlatego kiedyś na pewno wybiorę się w podróż dookoła świata.
Zosiu, mamy nadzieję, że współpraca z FORDATA da Ci dużo satysfakcji!

Udostępniaj ponad 30 formatów plików

W pełni bezpiecznie z FORDATA VDR

Jeśli artykuł był dla Państwa wartościowy, proszę o udostępnienie dalej, np. poprzez Facebook czy LinkedIn!
Facebook
LinkedIn
Może Cię też zainteresować