Nowa wersja 4.0 systemu FORDATA VDR już dostępna!

Z przyjemnością informujemy, że zakończyliśmy projekt udoskonalania naszej aplikacji FORDATA Virtual Data Room. Już mogą Państwo zalogować się do nowej wersji systemu FORDATA VDR. Stara wersja nie jest już dostępna.

Zachęcamy do obejrzenia filmiku prezentującego nowy interfejs FORDATA VDR.

 

Kluczowe zmiany w systemie wraz z instrukcją mogą Państwo zobaczyć TUTAJ.

Co zmieniliśmy?

Skoncentrowaliśmy się na odświeżeniu designu oraz przebudowie interfejsu w taki sposób, aby podnieść użyteczność i komfort korzystania z naszego systemu. Nowy VDR jest przede wszystkim:

# RESPONSYWNY

Niezależnie czy pracują Państwo na komputerze, tablecie czy smartfonie, strona dopasowuje swoją szerokość i układ elementów do rozdzielczości, na jakiej jest wyświetlana.

# INTUICYJNY

Kluczowe elementy (przyciski, filtry, eksporty, ustawienia konta) umieszczone są w ‘klasycznych miejscach’, dzięki czemu nawigacja staje się bardziej intuicyjna.

# SAMOOBSŁUGOWY

Zaprojektowaliśmy interfejs w taki sposób, by zminimalizować proces uczenia się oraz zwiększyć możliwość samodzielnej konfiguracji i obsługi systemu.

#NOWOCZESNY

Nowa szata graficzna z przyjazną kolorystyką jest przyjemna dla oka, a nieszablonowy projekt graficzny spójny z identyfikacją wizualną naszej firmy.

 

Życzymy przyjemnej i owocnej pracy!

Zespół FORDATA

 

Zdjęcie: Archiwum FORDATA oraz Unsplash.com

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Aleksandra Prusator
Sales & Marketing Director
Spodobało Ci się?
Udostępnij!
Najczęściej czytane
Obserwuj nas