Nowe firmy doradcze i kancelarie prawne w gronie klientów FORDATA

Powrót do biura prasowego 12 czerwca 2014 Z życia firmy
[hupso]

W ostatnich miesiącach, w związku z realizacją projektów, dotyczących poszukiwania Inwestora dla Spółek, nawiązaliśmy współpracę z kolejnymi prestiżowymi na polskim rynku firmami doradczymi.

Należą do nich firmy konsultingowe BAA Polska, TDI Corporate Finance i mCorporate Finance oraz globalna firma prawnicza DENTONS. Co ciekawe, kolejny raz potwierdził się obserwowany przez nas od dłuższego czasu trend, że kancelarie prawne wstępują w rolę doradcy wiodącego podczas transakcji. Tak też było z kancelarią DENTONS, z którą realizowaliśmy jedną z nich.
 
Specjalizację naszych partnerów znajdziecie Państwo poniżej:
 
to globalna firma prawnicza, której celem jest dostarczanie najwyższej jakości obsługi prawnej na złożonym globalnym rynku. Zespół Dentons to ponad 2600 prawników i doradców w 75 biurach w ponad 50 krajach – w Europie, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, Rosji, na Bliskim Wschodzie, w Azji Środkowej, Chinach i Afryce.
 
to jedna z najstarszych firm konsultingowych i jedna z niewielu nieprzerwanie funkcjonujących na rynku usług doradczych. Od połowy lat dziewięćdziesiątych, oprócz obsługi fuzji i przejęć oraz doradztwa giełdowego, oferta BAA Polska została poszerzona o badania rynkowe, strategie rozwoju firm, wieloprzekrojowe programy restrukturyzacji, jak również pomoc w poszukiwaniu kapitałów na rozwój.
 
to jedna z czołowych, najbardziej doświadczonych firm konsultingowych. Działa nieprzerwanie od 1991 r. Oferuje dostosowane do potrzeb klientów rozwiązania z dziedziny pozyskiwania finansowania na cele rozwojowe, obsługi transakcji fuzji i przejęć, czy zarządzania ryzykiem.
 
to firma doradcza wyspecjalizowana w dziedzinie corporate finance, fuzji i przejęć oraz doradztwa transakcyjnego. Świadczy usługi zarówno dla podmiotów polskich jak i zagranicznych, działa od 1991 r.

© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2019)

Brain made by 813.pl    Designed by nustudio.pl
Nagrody i wyróżnienia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.