Nowe Osobowości w zespole FORDATA

Nowe wyzwania, koncentracja na potrzebach klientów i ich zrozumienie wraz z ekspansją zagraniczną firmy spowodowały, że zaangażowaliśmy do zespołu nowe osoby. Do firmy FORDATA dołączyły dwie żywiołowe kobiety: Jola Węcławiak i Aleksandra Wiligalska.

Jola wesprze Zespół FORDATA VDR wraz z Zarządem na czele, w sprawach administracyjno-organizacyjnych. Z kolei Aleksandra pod skrzydłami Michała (Project Manager) oraz Marianny (Specjalista ds. obsługi klienta) będzie rozwijać swoje umiejętności i kompetencje w obszarze profesjonalnej obsługi klienta. Poznajcie je bliżej ;)

JOLA, JOLANTA :)

Wykształcenie: Ukończyłam policealną szkołę z dziedziny kadr i płac.

Największa pasja: Moją największą pasją jest gotowanie. Wprawdzie nie mam ulubionej potrawy, po prostu uwielbiam gotować!

Cel/aspiracja zawodowa: Jako doskonały menadżer zespołu z wieloletnim doświadczeniem  w zakresie obsługi finansowej i prawnej przy przekształceniach firm i sukcesji chciałabym realizować się w mojej branży. Radość i satysfakcję przynosi mi współpraca z ludźmi oraz praca z klientem.

Zainteresowania: Przepisy kuchenne , czytanie książek. W wolnym czasie uprawiam sport, dużo czytam, gotuję. Moi ulubieni autorzy to: Coben, Patersson, Wiśniewski oraz Ligocka. Przyjemność sprawia mi przygotowywanie posiłków dla najbliższych i przyjaciół.

OLA, ALEKSANDRA:)

ALEKSANDRA_FORDATA

Wykształcenie: Ukończyłam studia licencjackie z Językoznawstwa i Nauki o Informacji. Obecnie jestem na ostatnim roku studiów magisterskich na kierunku Empirical Linguistics and Language Documentation i w ramach mojej pracy magisterskiej badam wpływ wyrazu twarzy na percepcję intonacji.

Największa pasja: Od kiedy pamiętam pasjonował mnie język zarówno dosłownie, jak i w przenośni. Dlatego też moje dwie największe pasje to języki obce i logopedia. Na początku poznałam język angielski, później zaznajomiłam się z francuskim, a od dwóch lat uczę się rosyjskiego, którym jestem szczególnie oczarowana. Postanowiłam co 10 lat uczyć się nowego języka. W planach mam jeszcze poznanie japońskiego, hebrajskiego, węgierskiego, fińskiego oraz języka gwizdów lub mlasków. :) W przyszłości zamierzam również rozpocząć podyplomowe studia logopedyczne.

Cel/aspiracja zawodowa: Moim celem jest ciągłe rozwijanie swoich pasji w pracy, przy jednoczesnym doskonaleniu osobistych kompetencji, nabywaniu doświadczenia oraz zdobywaniu nowych umiejętności. W perspektywie kilku lat chciałabym otworzyć własną działalność. Czas pokaże jaką. :)

Zainteresowania: Gotowanie i pieczenie (a następnie jedzenie :)) Uwielbiam sushi! Poza tym kocham koty, rock i muzykę elektroniczną oraz podróże. Jestem wielką fanką The Cure. A mój cel podróży to m.in Laos i Meksyk.

 

Jolu&Olu, dziękuję za rozmowę!

Zdjęcie główne – Unsplash.com

Udostępnij!
Anna Shahin
Spodobało Ci się?
Udostępnij!
Najczęściej czytane
Obserwuj nas