Nowe wyzwania i persona w teamie FORDATA!

Kolejne nowe wyzwania oraz ciągłe zmiany i usprawnienia w firmie spowodowały, że zaangażowaliśmy nową osobę do teamu IT. Do firmy FORDATA dołączył Andrzej. Wesprze on zespół IT i pod skrzydłami Darii będzie rozwijać swoje dotychczasowe umiejętności i kompetencje. Poznajcie go bliżej ;)

Andrzej Zych – nowa persona w FORDATA VDR

Jak miło, że zespół FORDATA VDR zasilił w końcu mężczyzna. Andrzej jest absolwentem Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji, ma na swoim koncie licencjat z Administracji Publicznej. W ślad za swoją pasją ukończył też studium podyplomowe na kierunku Testowanie Oprogramowania.

Zainteresowania – literatura versus kinematografia

Andrzej uwielbia czytać głównie literaturę fantastyczno-naukową, ale także rozmaite biografie czy kryminały. Także interesuje go kinematografia oraz podróże – ulubioną destynacją jest czeska Praga (cytuję: uwielbiam to miasto i często do niego wracam!) a także inne kraje europejskie. Jak córeczka podrośnie, to zakłada wojaże w dalsze zakątki świata.

Największa pasja Andrzeja:)

Największą pasją Andrzeja jest bez wątpienia muzyka. W przeszłości grał na gitarze basowej z dwoma zespołami i koncertował po całej Polsce. Dziś dumny tata i mąż rozstał się z gitarą (pytanie czy tylko na chwilę?) – swoją poprzednią miłością, by skupić się w pełni na swojej latorośli i życiu rodzinnym. Pozostało słuchanie muzyki i wyjazdy na koncerty, tym razem w charakterze widza!

Życiowe cele i aspiracje – czyli co dalej?

Andrzej ustawia sobie cele małymi kroczkami i póki co nie patrzy dalekosiężnie w przyszłość. Przez najbliższe lata chciałby się rozwijać zawodowo w testowaniu oprogramowania, w pierwszej kolejności w testowaniu manualnym, a z czasem automatycznym. W dalszej przyszłości rozważa pójście w kierunku testów bezpieczeństwa, ale to jeszcze nic pewnego:)

Powodzenia Andrzej, cieszymy się, że dołączyłeś do nas!

 

Zdjęcie główne: Unsplash.com

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może Cię też zainteresować
© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2019)

Brain made by 813.pl   
Nagrody i wyróżnienia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.