Firmy partnerskie

 

ALG ADVISORY

Celem współpracy FORDATA z firmą doradczą ALG ADVISORY jest szerzenie wiedzy na temat standardów realizacji badania Due Diligence przy użyciu VDR wśród przedsiębiorców czeskich i słowackich.

ALG ADVISORY to wyspecjalizowany doradca korporacyjny obejmujący zasięgiem swojego działania region CEE. Specjalizuje się w realizacji projektów z zakresu (re)formułowania strategii przedsiębiorstw, restrukturyzacji oraz business development, w tym w projekty typu: Vendor Due Diligence oraz podnoszenia konkurencyjności firmy przed przystąpieniem do negocjacji z inwestorem, sprzedaży zorganizowanej części przedsiębiorstwa, fuzji i przejęć oraz polepszania sprawności przedsiębiorstw na etapie post-merger.

AXI IMMO axi_immo

Firma Axi Immo współpracuje z FORDATA w celu lepszego zrozumienie potrzeb właścicieli oraz zarządców nieruchomości komercyjnych, związanych z:

•    utrzymaniem i zarządzaniem dokumentacją w ramach portfela obiektów
•    organizacją procesu sprzedaży (biur, obiektów handlowych i przemysłowych)

AXI IMMO oferuje profesjonalne doradztwo w zakresie nieruchomości komercyjnych. Specjalizuje się w trzech najdynamiczniej rozwijających się obszarach nieruchomości komercyjnych: industrial, office i retail. Zakres działalności firmy obejmuje: wynajem i zarządzenie powierzchniami magazynowymi, handlowymi i biurowymi, a także obrót gruntami inwestycyjnymi. W ramach oferty firmy świadczone są usługi zarządzania łańcuchami B2B i B2C. Największym atutem AXI IMMO jest połączenie międzynarodowych standardów obsługi z rzetelną znajomością rynku lokalnego.

KWAŚNICKI, WRÓBEL & Partnerzy rkkw_logo

Celem współpracy FORDATA z kancelarią jest  szerzenie wiedzy na temat standardów realizacji badania Due Diligence wśród przedsiębiorców.

KWAŚNICKI, WRÓBEL & Partnerzy oferuje pełen wachlarz usług w zakresie świadczenia pomocy prawnej. Specjalizuje się w prawie spółek (korporacyjnym), prawie cywilnym (prawie umów), fuzjach i przejęciach (transakcjach M&A ), prawie pracy i kontraktów menedżerskich, prawie rynku kapitałowego, prawie własności intelektualnej, prawie administracyjnym, prawie nieruchomości, prawie podatkowym, prawach pacjenta oraz prawie procesowym.

Szukam-inwestora.com logo szi

Celem partnerstwa jest z jednej strony dotarcie z ofertą portalu Szukam-inwestora.com do szerszej grupy podmiotów zainteresowanych zakupem lub sprzedażą spółki, z drugiej natomiast szerzenie wiedzy na temat standardów realizacji badania Due Diligence wśród przedsiębiorców.

Szukam-Inwestora.com to pionierskie przedsięwzięcie (uruchomione jako pierwsze w Polsce w 2003r.) w obszarze inwestycji kapitałowych (fuzje i przejęcia), największa baza zawierająca oferty sprzedaży firm, nieruchomości komercyjnych, projektów startup, ofert poszukuję inwestora oraz propozycji inwestorów (zainwestujemy, kupię firmę). To największy bank takich ofert w Polsce, z którego korzysta regularnie ponad 29 tysięcy zarejestrowanych na Platformie użytkowników z sektora MSP.

MDDP Business Consulting MDDP-BC-LOGO-4C(1)

Celem współpracy FORDATA z MDDP Business Consulting jest szerzenie wiedzy i najlepszych standardów związanych z realizacją badania Due Diligence wśród przesiębiorców.

MDDP Business Consulting oferuje pełen zakres usług konsultingowych począwszy od m.in.wypracowywania i wdrażania strategii poprzez optymalizację procesów i zarządzanie zmianą, po wsparcie w redukcji kosztów na poziomie operacyjnym. Zespół posiada wszelkie niezbędne kompetencje i zasoby, gwarantujące przeprowadzenie wdrożenia tak, aby pozytywnie wpłynęło na wyniki firmy.

Pentesters pentesters_RGB

Firma Pentesters świadczy dla FORDATA usługi audytu w zakresie bezpieczeństwa aplikacji oraz systemu VDR, poprzez  regularne przeprowadzanie tzw.” testów penetracyjnych” i testów infrastruktury serwerowo-sieciowej.

Pentesters jest ekspertem na rynku bezpieczeństwa teleinformatycznego. Realizuje usługi z zakresu testów penetracyjnych, audytu bezpieczeństwa oraz systemów zabezpieczeń infrastruktury teleinformatycznej. Specjaliści z Pentesters wykonują projekty dla firm z różnych branż, na całym świecie. Zespół posiada szeroką wiedzę i doświadczenie potwierdzone przez referencje od klientów, wykłady prowadzone podczas konferencji czy publikacje w prasie branżowej.

Caliper Sp. z o.o. caliper

Firma Caliper współpracuje z FORDATA w zakresie rozwoju aplikacji oraz pomaga świadczyć kompleksowe wsparcie dla użytkowników.

Caliper Sp. z o.o.  to spółka specjalizująca się w realizowaniu projektów związanych z aplikacją .NET oraz oferująca usługi w zakresie: projektowania i budowania oprogramowania na indywidualne zamówienie, wdrażania i konfiguracji rozwiązań podmiotów trzecich, hostingu aplikacji, administracji serwerami, migracją danych, integracją systemów informatycznych, a także outsourcing usług informatycznych i programistycznych

© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2017)

Brain made by 813.pl    Designed by nustudio.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.
Darmowy trial