Zespół zarządzający

FORDATA (dawniej Datapoint) to firma założona i zarządzana przez trzy przedsiębiorcze kobiety, z bogatym doświadczeniem w sprzedaży, IT i marketingu.

Zespół zarządzający skupiony jest na budowaniu wartości firmy, czego efektem jest konsekwentne przeprowadzanie jej przez kolejne kluczowe fazy rozwoju. Zaczynając od pozyskania inwestora, przez budowę stabilnej pozycji rynkowej, po wykup managerski, który stanowi przygotowanie do kolejnych etapów rozwoju.

Marta Kotwis, Key Account Director

Pomysłodawca i współzałożyciel FORDATA (dawniej Datapoint). Obecnie odpowiedzialna za zarządzanie kluczowymi klientami i rozwój sprzedaży. Dodatkowo pełni rolę Pełnomocnika ds. Bezpieczeństwa informacji i ochrony danych osobowych i odpowiada za działanie firmy zgodne z wymogami normy ISO 27 001. Skończyła Akademię Ekonomiczną w Poznaniu, na kierunku „Electronic business”. Doświadczenie branżowe zdobywała w Londynie, pracując w jednej z największych firm. Włada biegle 3 językami (angielski, francuski, niemiecki), które uważa za swoją wielką pasję. Prywatnie, amator maratonów i spełniona kobieta, z sukcesem łącząca rolę matki i lidera biznesu.

Aleksandra Prusator, Sales&Marketing Director

W FORDATA (dawniej Datapoint) odpowiada za zarządzanie marką i budowanie spójnej strategii komunikacji. Jest odpowiedzialna także za zarządzanie sprzedażą oraz identyfikowanie nowych szans rynkowych. Marketingowiec z pasji i powołania, z doświadczeniem w pracy z międzynarodowymi markami z branży FMCG, finansowej i IT. Skończyła Akademię Ekonomiczną w Poznaniu, na kierunku „Electronic business”. Prywatnie pasjonat rolek i snowboardu.

Aleksandra Porębska, IT Director

W FORDATA(dawniej Datapoint) jest dyrektorem ds. IT, odpowiedzialna także za rozwój biznesu, w tym identyfikowanie nowych kierunków rozwoju. Prelegent na licznych konferencjach tematycznych. Doświadczenie zdobywała jako analityk systemów informatycznych w międzynarodowych korporacjach takich jak Procter&Gamble oraz GlaxoSmithKline. Skończyła Akademię Ekonomiczną w Poznaniu, na kierunku „Electronic business”. Po godzinach pasjonatka podróży, trekkingu, a także wspinaczki.

© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2017)

Brain made by 813.pl    Designed by nustudio.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.
Darmowy trial