Relacja z FORDATA Business Breakfast

W dniu 28 września w Warszawie odbyło się pierwsze FORDATA VDR Business Breakfast, które zainaugurowało unikalny cykl porannych debat biznesowych. W trakcie spotkania Eksperci FORDATA i ACCACE przybliżyli uczestnikom tematykę międzypokoleniowego transferu aktywów i biznesu. 

Po porannej kawie i przekąsce śniadaniowej, nastąpiły krótkie prezentacje, podczas których dobre praktyki transakcyjne oraz mechanizmy zabezpieczenia majątku i biznesu zaprezentowali:

  • Alicja Kukla-Kowalska – Key Account Manager | Ekspert M&A w FORDATA VDR
  • Agnieszka Samborska – Legal Advisor | Accace Legal A. Samborska Sp. K.
  • Piotr Zając – Tax Advisor | Tax Director, Accace

Przybyli Goście uzyskali sporą dawkę wiedzy na temat spółek, przedsiębiorstw, możliwości dróg rozwoju biznesu rodzinnego w przypadku braku sukcesji. Dowiedzieli się także, jak dobrze przygotować spółkę do transakcji zgodnie z Kodeksem Dobrych Praktyk, Info Sec oraz samego zastosowania FORDATA Data Room. Uczestnicy dowiedzieli się m.in., że kluczową praktyką transakcyjną jest przygotowanie decydentów oraz podmiotu będącego przedmiotem transakcji. Warto również zidentyfikować interesariuszy i starannie określić zakres i formę udostępnianych informacji, biorąc pod uwagę typ procesu, etapy transakcji, oczekiwania drugiej strony oraz wartość informacyjną danych.  O tym, jak ważne są: bezpieczeństwo informacji, komunikacja oraz zarządzanie projektem szerzej opowiedziała Alicja.

Wszystkich zainteresowanych kolejnymi spotkaniami FORDATA VDR Business Breakfast serdecznie zapraszam do kontaktu: TUTAJ.
Kolejne spotkania planujemy zorganizować jeszcze w tym roku, tym razem w Poznaniu!

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć ze spotkania.

FORDATA business breakfast

 

Zdjęcia: Archiwum FORDATA i Unsplash.com

Udostępnij!
Anna Horowska-Shahin
Spodobało Ci się?
Udostępnij!
Najczęściej czytane
Obserwuj nas