Nieruchomości Komercyjne

Sprzedaż nieruchomości komercyjnej jest tak samo złożonym procesem jak każda transakcja M&A. Bardzo często organizowana pod dużą presją czasu i angażująca wiele osób, wymaga profesjonalnego przygotowania się do badania Due Diligence i negocjacji z potencjalnymi kupującymi.Tym bardziej, że dokumentacja dotycząca nieruchomości udostępniana w toku transakcji jest często dużo bardziej obszerna niż ta dotycząca spółek. Czy chodzi o sprzedaż pojedynczej nieruchomości, czy realizację wielu transakcji sprzedaży, rozwiązania FORDATA pozwalają sprawnie zarządzać dokumentami w tych procesach oraz usprawniają komunikację z kupującymi.

FORDATA VDR PRO do zarządzania wieloma transakcjami

FORDATA Virtual Data Room PRO to innowacyjna wersja naszego systemu, która została stworzona w odpowiedzi na potrzeby dyrektorów inwestycyjnych. Pozwala ona zarządzać równocześnie i niezależnie wieloma transakcjami sprzedaży. W ramach każdej transakcji umożliwia organizację Due Diligence w sposób profesjonalny i bezpieczny oraz dzięki modułowi Q&A (Questions&Answers) podnosi efektywność negocjacji prowadzonych z wieloma inwestorami.

Jakie są efekty?

 • Zwiększona efektywność zarządzania wieloma projektami
 • Niższe koszty obsługi pojedynczej transakcji
 • Wygoda, dzięki dostępowi do wszystkich projektów z poziomu jednego adresu internetowego

Jakie są dodatkowe możliwości?

 • Indywidualny branding platformy tak, aby wyglądała jak system wewnętrzny danej firmy
 • Integracja ze stroną www zarządcy

 

 

 

FORDATA_INFOGRAFIKA_VDR_PRO_PL

FORDATA VDR do obsługi pojedynczej transakcji

Jeśli przygotowujecie się Państwo do pojedynczej transakcji sprzedaży, zapraszamy do skorzystania z naszego podstawowego rozwiązania FORDATA Virtual Data Room. Usługa pozwoli Państwu zorganizować badanie Due Diligence w sposób bezpieczny i efektywny.

Jakie są korzyści?

 • Kontrolowane i selektywne udostępnienie poufnych informacji Inwestorom
 • Uporządkowanie procesu i wygoda
 • Dotarcie do szerszego grona inwestorów i udostępnienie dokumentów wszystkim Inwestorom jednocześnie
 • Skrócenie czasu potrzebnego do zamknięcia transakcji
 • Lepsze zrozumienie intencji Inwestorów, dzięki zaawansowanym raportom
 • Możliwość skupienia się na prowadzeniu biznesu i negocjacjach, kiedy FORDATA zajmuje się organizacją procesu

Dla kogo:

 • Zarządcy nieruchomości komercyjnych (dyrektorzy inwestycyjni)
 • Doradcy Corporate Finance
 • Kancelarie prawne
 • Właściciele nieruchomości
 • Inwestorzy i ich doradcy

Zaufali nam
Z naszych usług korzystają liderzy branż w Polsce i za granicą oraz większość działających w Polsce firm corporate finance, banków, butików inwestycyjnych,
kancelarii prawnych oraz funduszy Private Equity/Venture Capital. Wspieramy naszych klientów w realizacji procesów transakcyjnych, takich jak fuzje i przejęcia, restrukturyzacje, debiuty giełdowe, czy procesy związane z pozyskiwaniem finansowania (emisje obligacji, kredyty konsorcjalne itp.) oraz w realizacji projektów, które wymagają bezpiecznego i kontrolowanewgo udostępnienia poufnych dokumentów partnerom zewnętrznym.
Co mówią nasi klienci
Zobacz dlaczego firmy z branży nieruchomości komercyjnych wybierają FORDATA do realizacji ich poufnych projektów.

Zdecydowaliśmy się na podjęcie współpracy z FORDATA w związku z prowadzonym procesem sprzedaży czterech budynków warszawskiego kompleksu biurowego Wiśniowy Business Park na rzecz POLSKA Valad Europe i funduszy zarządzanych przez Oaktree Capital Management. Bardzo cenimy sobie profesjonalizm i elastyczność konsultantów zespołu FORDATA. Indywidualne podejście, elastyczność w zakresie reagowania na nasze niestandardowe potrzeby oraz wysoka jakość obsługi zagwarantowały satysfakcjonujący poziom współpracy.
Witold Breś Principal
Wybór narzędzia FORDATA VDR związany był z procesem sprzedaży nieruchomości, który wymagał współpracy wielu stron. W naszej ocenie jedną z kluczowych wartości systemu FORDATA VDR jest zapewnienie profesjonalnego wsparcia technicznego oraz obsługi klienta. Zespół FORDATA wykazał się bezkonkurencyjnym zaangażowaniem i służył nam swoją pomocą w każdej chwili.
Katarzyna Bączyńska Proxy
Szczególną wartość systemu VDR zaobserwowaliśmy w przypadku realizacji transakcji sprzedaży jednej z większych nieruchomości komercyjnych w Polsce. Bardzo ważne było dla nas zachowanie wysokich standardów bezpieczeństwa, zarówno przy organizacji procesu, jak i przy ostatecznym udostępnianiu dokumentacji zaproszonym podmiotom. Polityka bezpieczeństwa, zgodna z normą PN-ISO/IEC 27001:2005 wdrożona w FORDATA oraz wbudowane w aplikację mechanizmy zabezpieczające (znaki wodne na dokumentach, szyfrowane połączenie, model różnicowania uprawnień do dokumentów) gwarantowały oczekiwany przez nas poziom zabezpieczeń.
Jacek Klimczak Komplementariusz
Pozostałe zastosowania
© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2019)

Brain made by 813.pl   
Nagrody i wyróżnienia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.