Organizacja Rozproszona

Prowadzisz projekty z zewnętrznymi partnerami? Przekazujesz poufne informacje swoim doradcom finansowym czy prawnym? Skorzystaj z rozwiązań IT dedykowanych do realizacji złożonych i poufnych transakcji.

Jakie rozwiązanie oferujemy?

FORDATA Virtual Data Room to biznesowa platforma internetowa, która umożliwia bezpieczne i efektywne zarządzanie poufnymi dokumentami podczas złożonych procesów transakcyjnych. Dedykowana jest do współpracy ciągłej lub projektowej z partnerami spoza Państwa sieci korporacyjnej. System służy do zarządzania dokumentami oraz komunikacją, z naciskiem na współpracę pomiędzy członkami odrębnych organizacji.

Brandowana platforma, udostępniana na wyłączność

W odróżnieniu od innych systemów do wymiany plików, nasza aplikacja udostępniana jest dla każdego klienta pod unikalnym adresem internetowym, dając dodatkową gwarancję bezpieczeństwa. Platforma jest całkowicie brandowana i indywidualnie konfigurowana w zakresie wymagań bezpieczeństwa. Dla wygody Państwa pracowników oraz partnerów biznesowych, system może zostać zintegrowany z firmową stroną internetową.

Bezkompromisowe bezpieczeństwo

FORDATA nie akceptuje kompromisów dotyczących bezpieczeństwa dokumentów powierzanych nam przez naszych klientów. Stosowane przez nas mechanizmy są tożsame z zabezpieczeniami stosowanymi przez serwisy bankowe. Ochrona Państwa dokumentów i kontrola całego procesu jest nawet bardziej zaawansowana – żeby dowiedzieć się więcej zapraszamy do sekcji ‘Bezpieczeństwo’.

Kompleksowe indywidualne wsparcie dla klienta

Usługa FORDATA Virtual Data Room to nie tylko udostępnienie systemu informatycznego, to także kompleksowe wsparcie dla klienta w zakresie przygotowania i zarządzania systemem. W trakcie całego okresu współpracy nasz dedykowany konsultant jest aktywnie zaangażowany, aby zapewnić Państwu najwyższą jakość i komfort pracy. Dodatkowo, służy pomocą techniczną dla każdego użytkownika, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

W jakich procesach:

  • Współpraca projektowa z zewnętrznymi partnerami i/lub doradcami
  • Raportowanie do Zarządu
  • Zarządzanie poufnymi dokumentami pomiędzy centralą i oddziałami
  • Bezpieczne repozytorium korporacyjne

Co Państwo zyskują?

Szybkie uruchomienie

Zapewnij uruchomienie systemu w przeciągu zaledwie kilku godzin.

Łatwe ładowanie dokumentów i szybkie tworzenie użytkowników

Szybko i sprawnie załaduj setki poufnych dokumentów/folderów przy użyciu funkcji “drag&drop” i stwórz swoją indywidualną przejrzystą strukturę plików.

Zaproś setki pracowników i współpracowników w przeciągu minut, zachowując całkowitą kontrolę.

Równoczesny dostęp

Zapewnij dowolnej liczbie osób równoczesny dostęp i zarządzanie dokumentami, 24 godziny na dobę, z dowolnego miejsca na ziemi.

Kontrola i monitoring aktywności

Zabezpiecz wybrane poufne dokumenty przez zapisywaniem na dysku, drukowaniem czy przesyłaniem dalej.

Zagwarantuj osobom zarządzającym pełny monitoring aktywności użytkowników i wielowymiarową kontrolę nad prawami dostępu do plików.

Znaki wodne

Zastosuj znaki wodne na dokumentach, aby zwiększyć bezpieczeństwo twoich wrażliwych danych.

Alerty e-mailowe

Automatycznie informuj użytkowników o nowo załadowanych plikach oraz otrzymuj automatyczne powiadomienia dotyczące ich aktywności

Współpraca

Zapewnij wybranym użytkownikom możliwość ściągania plików, ich weryfikacji oraz ładowania do wybranych folderów

Wielopoziomowa administracja

Zaoferuj wielopoziomowe możliwości administrowania systemem przez wybrane działy firmy

Profesjonalne wsparcie, doradztwo i usługi wspierające

Zapewnij administratorom indywidualne wsparcie w zakresie zarządzania systemem oraz wsparcie techniczne dla użytkowników, dostepne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Zagwarantuj usługi wspierające, takie jak skanowanie plików, tłumaczenia, konwertowanie i ładowanie dokumentów czy zarządzanie systemem w imieniu administratorów.

Zaufali nam
Z naszych usług korzystają liderzy branż w Polsce i za granicą oraz większość działających w Polsce firm corporate finance, banków, butików inwestycyjnych,
kancelarii prawnych oraz funduszy Private Equity/Venture Capital. Wspieramy naszych klientów w realizacji procesów transakcyjnych, takich jak fuzje i przejęcia, restrukturyzacje, debiuty giełdowe, czy procesy związane z pozyskiwaniem finansowania (emisje obligacji, kredyty konsorcjalne itp.) oraz w realizacji projektów, które wymagają bezpiecznego i kontrolowanewgo udostępnienia poufnych dokumentów partnerom zewnętrznym.
Co mówią nasi klienci
Zobacz dlaczego setki firm wybierają FORDATA do realizacji ich poufnych projektów.

Zdecydowaliśmy się na wykorzystanie właśnie tego narzędzia także z uwagi na wyjątkowe podejście firmy do zasad bezpieczeństwa. Konieczność przekazania wrażliwych informacji na zewnątrz, wymusza zwrócenie szczególnej uwagi na ich właściwe zabezpieczenie i ograniczenie tym samym potencjalnych ryzyk. Zastosowane w systemie zabezpieczenia i specjalne funkcje zagwarantowały nam absolutną kontrolę nad plikami i całym procesem.
Krzysztof Półgrabia Wiceprezes Zarządu
Virtual Data Room FORDATA został wykorzystany przez jedną ze spółek portfelowych KGHM TFI, w celu wymiany poufnej dokumentacji z jej partnerami biznesowymi. System spełnił nasze oczekiwania, wpłynął na efektowność i ułatwił zarządzanie procesem. Pozwolił nie tylko w sposób bezpieczny i kontrolowany udostępnić poufne informacje zewnętrznym firmom, ale uprościł także proces komunikacji.
Robert Rozmus Vice President of the Management Board of
Dzięki systemowi, zespół Kolporter miał możliwość zarządzania informacjami udostępnianymi Grupie Eurocash z jednego centralnego miejsca, z zachowaniem wszelkich względów bezpieczeństwa. Z drugiej strony otrzymał wygodny dostęp do dokumentów przekazywanych przez Eurocash. W naszej opinii zebranie w jednym miejscu kluczowej dokumentacji obu spółek, z dostępem 24 godziny na dobę z dowolnego miejsca, poza oczywistymi względami bezpieczeństwa, pozwoliło takie zwiększyć komfort pracy wszystkich zaangażowanych osób oraz lepiej kontrolować przepływ informacji.
Sławomir Prusaczyk Procurator
Pozostałe zastosowania
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Nie akceptuję / AKCEPTUJĘ Polityka prywatności