Data Room dla Restrukturyzacji

Zwiększ efektywność postępowań restrukturyzacyjnych lub upadłościowych.
Szybko. Zdalnie. Bezpiecznie.

ZAUFALI NAM:

Sukces w restrukturyzacji z VDR

Z Data Room’em zapewnisz sprawny obieg dużej ilości informacji i poufnych dokumentów firmy ze wszystkimi uczestnikami procesu, bez konieczności wizyt w siedzibie firmy. Dzięki temu szybciej opracujesz plan restrukturyzacyjny, znajdziesz inwestora i przywrócisz płynność przedsiębiorstwa.

Audyt i plan restrukturyzacyjny

Prowadź audyt online bezpiecznie i komfortowo dla wszystkich stron

Poszukiwanie Inwestora

Dotrzyj do większej liczby potencjalnych inwestorów i zwiększ wycenę przedsiębiorstwa.

Finansowanie
i kredyt

Zapewnij płynność i przejrzystość zebranej dokumentacji. Przyspiesz decyzję o finansowaniu.

Komunikacja
z wierzycielami

Usprawnij kontakt z syndykiem i miej pewność, że wszystkie dokumenty firmy będą dostępne 24/7 online.

Przyspiesz proces. Działaj zdalnie.

VDR jest dedykowanym narzędziem do udostępniania dokumentów i prowadzenia procesów restrukturyzacyjnych zdalnie z prawnikami, audytorami, bankami, inwestorami, czy syndykami. To standard w bezpiecznej wymianie plików online B2B oraz z instytucjami finansowymi.

Restrukturyzacja wsparta technologią

Wymierne efekty w restrukturyzacji online

Zwiększ szansę na sprzedaż całego przedsiębiorstwa lub jego zorganizowanej części, pozyskaj zainteresowanie ze strony inwestorów bez konieczności organizowania wizyt obustronnych i uzyskaj wyższą wycenę aktywów.

1

FORDATA Virtual Data Room ma zastosowanie:

2

FORDATA Virtual Data Room wspiera organizację badania Due Diligence:

3

W jakich procesach:

4

Dla kogo:

Wybrane transakcje
Logo_Piotr-Paweł

„System FORDATA VDR to narzędzie, które sprawdziło się w realizowanych przez nas projektach: pozyskania nowego inwestora, a także restrukturyzacji spółki. Elastyczność, profesjonalizm i wiarygodność – to cechy, które wyróżniają pracowników firmy FORDATA. Jest to godny polecenia partner biznesowy.”

getback-logo

„System VDR usprawnia prowadzenie procesu restrukturyzacji Spółki poprzez możliwość wymiany dużej ilości plików pomiędzy podmiotami biorącymi udział w procesie. Atutem systemu jest pełna kontrola nad zamieszczanymi dokumentami oraz możliwość decydowania, kto i w jakim zakresie może z nich korzystać oraz możliwość generowania odpowiednich raportów.”

Nomi_logo

„Dużą wartość stanowi fakt, iż po zakończeniu projektu otrzymaliśmy szyfrowaną płytę DVD z archiwum dokumentów, które zostały zamieszczone w Data Room wraz z raportami aktywności użytkowników. Jest to niezwykle cenny zbiór informacji dla Spółki, które z pewnością zostaną wykorzystane w przyszłości.”

Restrukturyzacja firmy pod kontrolą. Twój spokój ducha
Skorzystaj z darmowej 14-dniowej wersji próbnej FORDATA VDR