Secure File Sharing - Alternatywa dla Dropbox / FTP

Virtual Data Room to potężna alternatywa dla popularnych narzędzi.
Zapewnij kontrolę i bezpieczeństwo poufnych informacji poza biurem 24/7.

Udostępniaj poufne dokumenty bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś. Stwórz firmowe repozytorium plików z dostępem zdalnym i prowadź projekty wygodniej, z łatwym dostępem dla klientów i współpracowników.

Bezpieczeństwo na poziomie bankowości elektronicznej

Dostępność przez przeglądarkę
pod dedykowanym linkiem
Bez wdrożenia i dodatkowych kosztów. Gotowy w 15 minut
Więcej korzyści z biznesowym narzędziem do udostępniania danych
Od małych kancelarii, po spółki energetyczne i sektor life science,
system FORDATA VDR usprawni, zabezpieczy i obniży koszty prowadzenia projektów online Twojej firmy.

FORDATA Virtual Data Room

Dropbox

FORDATA Virtual Data Room

Serwer FTP

Lepsza współpraca przy projektach grupowych
FORDATA-desktop-mobile
Działaj online jak setki topowych firm
Logo-Polfarmex-150x75

„Virtual Data Room umożliwił nam sprawne zarządzanie dużą ilością informacji oraz plików. System VDR jest łatwy i intuicyjny, zapisywanie plików nie sprawiło nam żadnych trudności. Szkolenie, które zostało przeprowadzone przez FORDATA było profesjonalne i zorganizowane na najwyższym poziomie.”

Mykogen-logo
„W naszej opinii system VDR jest doskonałym narzędziem wspierającym procesy biznesowe wymagające poufności. Jedną z kluczowych wartości systemu FORDATA VDR jest zapewnienie profesjonalnego wsparcia technicznego oraz obsługi klienta.”
Logo-Zabka-150x75

„Proces przekazania dokumentów firmom zewnętrznym, który w przeszłości trwał bardzo długo, dziś zajmuje kilka minut. Co więcej, dzięki systemowi VDR udostępnianie dokumentów biznesowych dokonuje się przy jednoczesnej kontroli i bezpieczeństwie.”

Często zadawane pytania

VDR to dedykowane narzędzie biznesowe, stawiające na bezpieczeństwo i komfort udostępniania ściśle chronionych danych. Funkcje dostosowane są precyzyjnie w tym celu. Ochrona informacji jest gwarantowana na poziomie bankowości elektronicznej.
System Data Room sprawdzi się wszędzie tam, gdzie w grę wchodzi zachowanie poufności udostępnianych informacji, m.in. w procesach fuzji i przejęć, restrukturyzacjach, audytach spółki, procesach inwestycyjnych, branży life science, kancelariach prawnych i pracy na odległość.

Bez instalacji, bez wdrożenia. System FORDATA uruchomisz on-line w 15 minut od zakupu!

Tyle, ile wymaga tego dany projekt. Pakiet użytkowników dopasujesz elastycznie w zależności od potrzeb.

Nigdy nie zabraknie Ci miejsca! Powiadomimy Cię poprzez email, gdy Twój pakiet danych zacznie się wyczerpywać, a jeśli go przekroczysz, automatycznie dodamy nowy. Nie obniżamy także prędkości transferu!

Skorzystaj z wersji podstawowej FORDATA VDR Lite i rozszerzaj pakiet według potrzeb (więcej informacji w naszym artykule: „Efektywny wybór VDR. Jak dobrać Data Room do projektu?”). Możesz także skontaktować się z Dorotą z Działu Sprzedaży, która dobierze dla Ciebie najlepszą ofertę! +48 881 547 888
Szybsza, bezpieczniejsza i tańsza współpraca online pomiędzy wieloma zespołami
Udostępniaj poufne dokumenty w biznesowym standardzie z systemem FORDATA