Tłumaczenia – nowość w ofercie FORDATA!

Powrót do biura prasowego 2 września 2011 Produkty, Z życia firmy
Share Button

Coraz większy odsetek transakcji mających miejsce na rynku polskim ma charakter międzynarodowy, stąd starając się sprostać oczekiwaniom i potrzebom klientów oraz użytkowników systemu VDR, wprowadzamy do oferty usługi tłumaczeniowe.

 

Teraz nie tylko system VDR czy wsparcie dla użytkowników świadczone będzie w wielu językach, ale również dokumenty będą mogły być dostępne dla Inwestorów i ich Doradców w ich rodzimym języku.

Wprowadzenie do oferty FORDATA usług tłumaczeniowych jest kolejnym krokiem w celu zaproponowania klientom kompleksowej oferty, odpowiadającej na wszystkie potrzeby jakie pojawiają się podczas procesów M&A.

Tłumaczenia wykonywane są przez naszego Partnera, czołowe na polskim rynku biuro tłumaczeń specjalizujące się w tłumaczeniach prawnych, finansowych, bankowych, które od ponad 15 lat współpracuje z instytucjami finansowymi, rządowymi, kancelariami prawnymi oraz międzynarodowymi koncernami.

Tłumaczenia mogą zostać zlecone na każdym etapie procesu, dla całego zbioru plików udostępnianych w ramach systemu VDR, lub tylko dla wybranych pojedynczych dokumentów i mogą dotyczyć dowolnych kombinacji językowych.

Aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa informacji, wymiana dokumentów z biurem tłumaczeń odbywa się  w ramach systemu VDR, przy wykorzystaniu szyfrowanych połączeń.

Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty tłumaczeń, zapraszamy do kontaktu: + 48 61 660 15 10, biuro@fordata.pl lub do zakładki “Usługi dodatkowe”.

Powrót do biura prasowego
Share Button
© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2017)

Brain made by 813.pl    Designed by nustudio.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.
Darmowy trial