Wysyłaj dokumenty bezpiecznie

VDR to nie tylko fuzje i przejęcia

Odkryj proste w obsłudze narzędzie zwiększające kontrolę
i bezpieczeństwo współdzielenia wrażliwych dokumentów

ZAUFALI NAM

Jedno narzędzie, wiele zastosowań

Poufnych dokumentów nie warto wysyłać e-mailem lub przez firmowy serwer FTP – szczególnie, gdy chodzi o procesy z etapem Due Diligence. Virtual Data Room to bezpieczna alternatywa dla tych narzędzi, dzięki której uprościć i w pełni zabezpieczysz pracę nad projektem. Niezależnie od branży.

01. Due diligence on-line

02. Secure file sharing
(alternatywa ftp, e-mail, dropbox)

Korzyści niezależnie od procesu

Bezpieczeństwo poufnych dokumentów i kontrola procesu

Wygoda i profesjonalny wizerunek

Efektywność procesu

Korzystaj sam, a jeśli jesteś doradcą
- polecaj swoim klientom
1

Umowa na konkretny projekt (1-2-3-6 miesięcy)

Podpisz umowę wyłącznie na potrzeby konkretnego projektu (transakcji, audytu). Kup VDR automatycznie przez www lub wynegocjuj indywidualne warunki i ciesz się swoim dedykowanym Data Room’em tak długo jak wymaga tego transakcja.

2

Umowa ramowa
(min. 12 miesięcy)

Wynegocjuj indywidualne warunki prawne i finansowe raz i uruchamiaj VDR-y mailowo wtedy, kiedy ich potrzebujesz. Płać tylko wtedy, kiedy Data Room jest uruchomiony.

3

Umowa abonamentowa
(min. 12 miesięcy)

Podpisz umowę długookresową jeśli potrzebujesz systemu VDR w trybie ciągłym i zoptymalizuj koszty prowadzenia wielu projektów w dłuższej perspektywie czasu.

Setki firm usprawniły swoje transakcje z nami

NAJSZYBSZY DATA ROOM

Rozpocznij pracę w VDR w 15 minut. Nie musisz instalować żadnego oprogramowania ani wtyczek. Załaduj 1 GB plików nawet w 7 minut dzięki funkcjom takim jak przesyłanie masowe (bulk upload, kolejkowanie plików i masowe tworzenie grup). Masz pytania? Twój telefon odbierzemy w 15 sekund.

NAJLEPSZE WSPARCIE

Obsługa Klienta w FORDATA przewyższa branżowe standardy. Prędkość działania systemu idzie w parze z najszybciej działającym zespołem wsparcia na rynku. Jeśli chcesz, możesz skupić się wyłącznie na swoim biznesie, a my weźmiemy na siebie proaktywne zarządzanie Twoim data roomem.

LOKALNA WIEDZA,
GLOBALNY ZASIĘG

Jesteśmy polskim dostawcą VDR. Dotyczy to zarówno języka interfejsu i wsparcia technicznego oraz zgodności z ustawodawstwem oraz RODO. Łączymy lokalność z międzynarodowymi standardami branżowymi, realizując projekty Klientów w 69 krajach na świecie.

Zaufali nam
SuperDrob_logo

Zgromadzenie informacji w jednym centralnym repozytorium, jakim był VDR, dostępny z każdego miejsca na ziemi, pozwoliło nam w prosty sposób dotrzeć do inwestorów także z innych regionów świata, jednocześnie nie narażając firmy na wyciek poufnych informacji.

DrukPak_logo

VDR FORDATA jest idealnym rozwiązaniem dla bezpiecznej dystrybucji wrażliwych informacji. Jest narzędziem stworzonym „pod klucz”, który nie wymagał jakichkolwiek informatycznych wdrożeń po naszej stronie, ani specjalistycznej wiedzy ze strony naszego zespołu.

Logo-Groclin

Aplikacja Virtual Data Room FORDATA jest niezwykle przyjazna dla użytkowników, a jej struktura przejrzysta oraz intuicyjna, dzięki czemu praca z dokumentami w takim środowisku przebiegła bardzo sprawnie.

13 lat doświadczenia. Lider polskiego rynku.

93 kraje

nasza obecność (Europa, Azja, Afryka, Ameryka Południowa, Stany Zjednoczone)

1000 +

zakończonych
transakcji

PLN 42 mld +

wartość
zakończonych transakcji

100 000 +

użytkowników
na całym świecie

Dokumentacja spółki pod całkowitą kontrolą
Wypróbuj sprawdzone narzędzie do ochrony i udostępniania poufnych danych