Rok 2022 w liczbach. Czego spodziewamy się w roku 2023?

Okiem praktyka: Jak zabezpieczyć się przed czynami nieuczciwej konkurencji w fazie post M&A?

9 lutego 2023, godz. 11:00
Klikając „Zapisz się”, akceptujesz regulamin uczestnictwa oraz zamieszczone w nim Polityki Prywatności. Warunkami uczestnictwa w webinarze są: a) podanie wszystkich wymaganych danych oraz b) wyrażenie zgód na otrzymywanie informacji handlowych.
Nagranie z webinaru już dostępne!
Webinar M&A Index Poland: Rynek fuzji i przejęć: Na co czekamy?

Już po raz kolejny eksperci FORDATA i NAVIGATOR CAPITAL przedstawią perspektywy na rok 2023 dotyczący polskiego rynku fuzji i przejęć. Podsumują również w liczbach poprzedni rok.

Widzimy coraz większa rolę kancelarii prawnych w procesach fuzji przejęć, dlatego w tej edycji nie mogło zabraknąć gościa specjalnego z jednej z czołowych eksperckich kancelarii prawnych w Polsce.

dr Marcin Chomiuk z kancelarii JDP przekaże w pigułce najważniejsze aspekty związane z ochroną przed nieuczciwą konkurencją w procesach fuzji i przejęć.

Poznaj naszych ekspertów

Marcin Rajewicz
Marcin Rajewicz

Key Account Manager EMEA w FORDATA

Artur Wilk
Artur Wilk

Manager w Departamencie Fuzji i Przejęć
w Navigator Capital

dr Marcin Chomiuk
dr Marcin Chomiuk

Radca prawny, Partner, Head of M&A, Corporate and Commercial Practice
w kancelarii JDP

GOŚĆ SPECJALNY

Co w agendzie?

Zaktualizuj wiadomości z branży M&A

W webinarze nawiązujemy i omawiamy również najważniejsze zestawienia zawarte w raporcie M&A Index Poland – raportu cytowanego przez najważniejsze media branżowe w kraju.

Wróć do ostatniego wydania raportu z podsumowaniem rekordowego roku 2022!

Nadal masz mnóstwo pytań dotyczących wpływu sytuacji makroekonomicznej na polski rynek M&A?
Czeka na Ciebie obszerna sesja Q&A z naszymi ekspertami. Zapisz się i zadaj na żywo pytania.

Jeśli nie wiesz, czy będziesz mógł uczestniczyć, zostaw nam adres, a organizatorzy wydarzenia prześlą Ci nagranie po webinarze.

Poznaj naszego gościa

Ekspert w zakresie prawa spółek, transakcji M&A oraz doradztwa kontraktowego. Specjalizuje się w doradztwie na rzecz wiodących przedsiębiorców z branży automotive, produkcyjnej oraz nowoczesnych technologii.
W dotychczasowej karierze prowadził transakcje M&A zarówno po stronie kupujących, jak i sprzedających. Doradzał przy formowaniu złożonych przedsięwzięć Joint Venture. Prowadzone przez niego transakcje miały charakter transgraniczny i realizowane były w kooperacji z międzynarodowymi kancelariami. Prowadzi doradztwo strategiczne i kontraktowe dla przedsiębiorców działających w branżach nowoczesnych technologii oraz przy wdrażaniu Industry 4.0.

Marcin doradza zagranicznym przedsiębiorcom przy wejściu na polski rynek, zarówno w drodze acqusition albo joint venture jak i utworzenia własnej struktury w Polsce, w tym przy budowie zakładu produkcyjnego bądź tworzeniu sieci usług. W ramach specjalizacji z zakresu prawa spółek i transakcji M&A doradza strategicznie w zakresie sporów korporacyjnych i post-M&A, łącząc praktykę korporacyjną z wiedzą naukową.