Wirtualny Data Room dla Metal Expert Sp. z o.o. S.K.A.

Powrót do biura prasowego 23 marca 2012 Z życia firmy, Case study
Share Button

Z przyjemnością informujemy, że z sukcesem zakończyliśmy projekt realizowany dla firmy Metal Expert Sp. z o.o. S.K.A., która specjalizuje się w zakresie kompleksowych dostaw komponentów turbin energetycznych oraz zaawansowanej obróbki metalu.

Wirtualny data room umożliwił Spółce bezpieczne i w pełni kontrolowane udostępnienie firmowej dokumentacji zewnętrznym podmiotom.

„W naszej ocenie aplikacja oferowana przez FORDATA (dawniej Datapoint) to ciekawa,  profesjonalna usługa wspomagająca projekty, w których niezbędne jest współdzielenie informacji poufnych z firmami partnerującymi”.

Dariusz Kamiński, prezes zarządu Metal Expert Sp. z o.o. S.K.A.

Tutaj znajdą Państwo referencje z realizacji projektu. Dziękujemy!

Metal Expert Sp z o.o. S.K.A. rozpoczęła swoją działalność w 2005 roku w Elblągu, na terenie jednego z najnowocześniejszych parków przemysłowych w Polsce. Przedsiębiorstwo systematycznie zwiększa swój zakres produkcji i świadczonych usług w dziedzinie kompleksowych dostaw komponentów turbin energetycznych i urządzeń pomocniczych.

Powrót do biura prasowego
Share Button
© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2017)

Brain made by 813.pl    Designed by nustudio.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.
Darmowy trial