Wolves Summit – Create & Network & Grow – relacja z konferencji

W dniach 10-11 kwietnia FORDATA VDR miała przyjemność wziąć udział w konferencji Wolves Summit 2018 w Warszawie. Była to siódma edycja jednego z największych wydarzeń networkingowych w Europie Środkowo-Wschodniej, na której spotkały się startupy, fundusze inwestycyjne oraz korporacje międzynarodowe w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki.

Hasło przewodnie konferencj Wolves Summit, na której innowacja styka się z biznesem i kapitałem, brzmiało: CREATE, NETWORK & GROW. Organizatorzy skupili się na nowych technologiach, które zmieniają świat, szczególnie na inspiracji, edukacji i networkingu. Dzięki wysoko ocenianej aplikacji do umawiania spotkań uczestnicy mogli umówić blisko 5 tys. spotkań matchmaking 1:1 przed konferencją.

Poniżej statystyki poprzednich edycji na przełomie 2-óch ostatnich lat.

W naszej opinii najważniejszym i najbardziej unikalnym elementem były właśnie spotkania 1:1.

Jeśli przeliczyć koszt na jedno spotkanie, to była to jedna z lepszych inwestycji. Każde spotkanie trwało tylko 15 minut. I dobrze, bo przynajmniej nie można było się znudzić. Motywowało to do większej liczby spotkań i lepszego poznawania ludzi. Piękna reprezentacja FORDATA  wzięła udział ponadto w Gali MeetUp oraz Networking Party, zdobywając nowe kontakty biznesowe z rynków europejskich celem dalszej ekspansji.

Więcej informacji nt. wcześniejszej edycji mogą Państwo znaleźć TUTAJ.

Zdjęcia: Unsplash, archiwum FORDATA

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Anna Shahin
Spodobało Ci się?
Udostępnij!
Najczęściej czytane
Obserwuj nas