Usługi dodatkowe

FORDATA oferuje szeroki wachlarz usług dodatkowych, które są odpowiedzią na typowe potrzeby pojawiające się podczas organizacji procesów transakcyjnych.

Skanowanie dokumentów

Skanowanie dużej ilości plików w zróżnicowanych formatach, także tych niestandardowych, może być projektem skomplikowanym logistycznie i czasochłonnym. Usługi w zakresie organizacji i digitalizacji plików świadczone przez FORDATA pozwolą Państwu przyspieszyć przygotowanie dokumentacji i zautomatyzować proces jej ładowania. Skanowanie może zostać wykonane w jednym z naszych centrów skanujących lub na miejscu w siedzibie klienta.

Tłumaczenia dokumentów

Usługi tłumaczenia wykonywane są przez naszego partnera, czołowe na polskim rynku biuro tłumaczeń specjalizujące się w tłumaczeniach prawnych, finansowych, bankowych. Tłumaczenia mogą zostać zlecone dla całego zbioru plików udostępnianych w ramach systemu VDR, lub tylko dla wybranych pojedynczych dokumentów na każdym etapie współpracy.

Konwersja plików

W celu zagwarantowania najwyższego poziomu bezpieczeństwa dokumentów, udostępnionych w Data Room, FORDATA oferuje Państwu usługi konwersji plików w formatach Word, Excel, JPG, inne do chronionego w najwyższym stopniu formatu PDF.

Optymalizacja ciężkich plików

Optymalizacja (zmniejszenie wielkości) oraz podział na części zbyt ciężkich plików to usługi wykonywane po to, by zoptymalizować szybkość otwierania plików “po kliknięciu” i tym samym zwiększyć komfort pracy osób korzystających z aplikacji.

Weryfikacja jakości dokumentów

Weryfikacja polega na sprawdzeniu wszystkich lub tylko wybranych kluczowych dokumentów pod względem jakości, czytelności obrazu, orientacji tekstu, czy jakości zeskanowania. Usługi mogą także obejmować tzw. białkowanie wybranych fragmentów dokumentów (nazwa kontrahenta, kwota umowy, itp.)

Archiwum DVD

Na każdym etapie współpracy, jesteśmy gotowi dostarczyć Państwu pełną i zgodną kopię zawartości Data Room (dokumenty, raporty) na szyfrowanej płycie DVD lub innym szyfrowanym nośniku. Jest to standard oczekiwany w przypadku transakcji fuzji i przejęć. Płyta stanowi zazwyczaj załącznik do umowy inwestycyjnej na wypadek ewentualnych sporów w przyszłości.

Chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu.

© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2017)

Brain made by 813.pl    Designed by nustudio.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.
Darmowy trial