Zespół firmy FORDATA wciąż rośnie w siłę. Ewolucja potrzeb i oczekiwań konsumentów stawia przed nami coraz większe wyzwania. Zbliżające lata zapowiadają się bardzo aktywnie, dlatego z radością witamy na pokładzie Krzysztofa i Michała! Poznajcie ich bliżej!

KRZYSZTOF – Content & Community Specialist w FORDATA

Krzysztof mieszka i pracuje w Poznaniu. Lubi jazdę na rowerze, uwielbia słuchać muzyki, zwłaszcza jadąc samochodem poza miasto. To co go intryguje, to odkrywanie ciekawych i nietypowych miejsc :) W FORDATA odpowiedzialny będzie m.in. za angażowanie społeczności i budowanie marki przy wsparciu Joanny.

Wykształcenie: Jestem absolwentem Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, ukończyłem filologię angielską.

Zainteresowania: Lubię czytać, pisać, grać w gry wideo, słuchać muzyki, śledzić wydarzenia polityczne i ogólnie komunikację w mediach :)

Największa pasja: Interesuję się szeroko rozumianą muzyką popularną. Współpracowałem kiedyś jako recenzent z serwisem Porcys.com.

Aspiracja zawodowa: Chciałbym tworzyć ciekawe treści i historie, które będą angażować czytelników.

MICHAŁ - Full stack developer w FORDATA

Michał pochodzi ze Świdnicy na Dolnym Śląsku, to co sprawia mu największą przyjemność to wycieczki górskie, rowerowe oraz aktywność na świeżym powietrzu. W wolnych chwilach lubi podróżować, podziwiać siły natury i otaczający świat. Ma żonę i córkę, które stanowią dla Michała sens i siłą napędową każdego dnia. W FORDATA odpowiedzialny będzie za rozwój i utrzymanie oprogramowania przy wsparciu Darii.

Wykształcenie: Jestem inżynierem informatyki, ukończyłem Wyższą Szkołę Technologii Teleinformatycznych w Świdnicy oraz Politechnikę Wrocławską.

Zainteresowania: Muzyka, technologie, literatura, w szczególności reportaże.

Największa pasja: Moją największą pasją jest muzyka, nie umiałbym bez niej żyć, chociaż cisza jest też potrzebna :) Gram na gitarze akustycznej, ale moje „występy” rezerwuję wyłącznie dla żony i córki. Kolejną pasją, równie dla mnie ważną, jest świat IT i programowanie.

Aspiracja zawodowa: Rozwój kompetencji, poznawanie nowych technologii i ich wykorzystywanie w pracy zawodowej.

Krzysiu & Michale, powodzenia i dziękuję za rozmowę!

Bądź z nami na bieżąco i zapisz się na newsletter :)

 

Jeśli artykuł był dla Państwa wartościowy, proszę o udostępnienie dalej, np. poprzez Facebook czy LinkedIn!

Facebook
LinkedIn
Zdjęcia: Archiwum FORDATA i Unsplash.com
Może Cię też zainteresować