Zespół FORDATA z nowym wsparciem!

Naszym biurem od niedawna (ale już pełną parą!) zarządza Ewelina, która jako Specjalistka ds. administracji i wsparcia sprzedaży kontynuuje w FORDATA swoją karierę obracającą się wokół szeroko pojętego bezpieczeństwa. Właściwy człowiek na właściwym miejscu! A jak to się zaczęło?

Witamy w FORDATA! Powiesz nam coś o sobie?

Jestem absolwentką kierunku Bezpieczeństwo Narodowe w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa w Poznaniu. Po ukończeniu studiów rozwijałam swoje umiejętności i nabierałam doświadczenia w pracy administracyjnej w macierzystej uczelni. Dbałam tam o bezpieczny obieg dokumentów i bezpieczeństwo danych. Można powiedzieć, że bezpieczeństwo od zawsze było w kręgu moich zainteresowań.
Teraz chciałabym przenieść swoje doświadczenie administracyjne do pracy w FORDATA i rozwijać umiejętności w zakresie sprzedaży. W tym momencie wspieram sprzedaż w zadaniach back-office’owych. Zobaczymy, co przyniesie przyszłość. Dodatkowo moim celem jest poszerzanie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa informacji.
W FORDATA dbam o organizację biura i zarządzam obiegiem dokumentów. Robię analizy i raporty oraz wspieram Zarząd i współpracowników w bieżących i nagłych sprawach administracyjnych. O standardy bezpieczeństwa informacji w biurze dbam zgodnie z normą ISO 27 001.
W czasie wolnym uwielbiam tworzyć zabawki i dekoracje dla dzieci. Wszystkie są ręcznie robione. W swoim dorobku mam drewniane karuzele do łóżeczek niemowlęcych, tablice manipulacyjne, zabawki sensoryczne i dekoracje do pokoików dziecięcych. Dodatkowo w wolnym czasie szyje też ubranka dziecięce. Testerem wszystkich zabawek i ubranek jest moja dwuletnia córeczka Inga.
– Ewelino, cieszymy się, że do nas dołączyłaś i trzymamy kciuki za Twój rozwój w FORDATA!
Ewelina Pająk - nowa osoba w FORDATA

FORDATA Viewer na Androida!

Bezpieczeństwo i wygodny dostęp do informacji w Twoim telefonie.

Jeśli artykuł był dla Państwa wartościowy, proszę o udostępnienie dalej, np. poprzez Facebook czy LinkedIn!
Facebook
LinkedIn

Zdjęcie główne: Unsplash.com

Może Cię też zainteresować