Zespół Obsługi Klienta z nowym wsparciem!

Nasz dział Obsługi Klienta cechuje szybkość działania, zdecydowanie i pozytywne nastawienie do świata. Właśnie taka jest Zyta, Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Klienta w FORDATA, która od niedawna wspiera pracę naszego Zespołu. Poznajcie ją bliżej!

Cześć, Zyta!
Czym się zajmujesz?
Jestem studentką ostatniego roku studiów magisterskich na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Specjalność jaką wybrałam to Handel i Marketing. W FORDATA będę w praktyce wykorzystać wiedzę, którą zdobyłam i wspierać projekty Klientów.
Dlaczego postanowiłaś do nas dołączyć?

Lubię działać szybko, a tempo, które staram się sobie narzucać, mobilizuje mnie do robienia więcej i więcej. Każdy dzień to nowe możliwości i wyzwania. Takim wyzwaniem jest dla mnie praca w FORDATA. Mam przyjemność dołączyć do Działu Obsługi Klienta, gdzie będę doskonalić swoje kompetencje wspierając użytkowników systemu i pracując z ludźmi, w czym odnajduję się najlepiej.

Od FORDATA oczekuję możliwości rozwoju w zakresie Obsługi Klienta i wiem, że dzięki specjalistom tutaj pracującym będę nieustannie podnosić swoje kompetencje. Zależy mi na doskonaleniu umiejętności interpersonalnych oraz zarządzaniu czasem, aby moja praca była jak najbardziej skuteczna i przyniosła korzyści zarówno Klientom, mi jak i całemu przedsiębiorstwu.

A co robisz w czasie wolnym?

W wolnej chwili lubię wsiąść na rower, wyjechać za miasto i usiąść na trawie z książką w ręce. Swoje siły regeneruję podczas podróży. Nowe miejsca, nowi ludzie, nowe doświadczenia – to jest właśnie to co kocham. Moim celem na przyszłość jest połączenie pracy i podróżowania w proporcji 1:1, ponieważ jak ktoś powiedział: “Podróże to jedyna rzecz, na którą wydajemy pieniądze, a stajemy się bogatsi”.

Zyto, dziękujemy za rozmowę i życzymy Ci powodzenia!

Nowości od FORDATA na Twojej skrzynce?

Zapisz się na newsletter!

Jeśli artykuł był dla Państwa wartościowy, proszę o udostępnienie dalej, np. poprzez Facebook czy LinkedIn!
Facebook
LinkedIn
Zdjęcie główne: Unsplash.com, archiwum prywatne
Może Cię też zainteresować

No posts found!