Solidarni z Ukrainą | Солідарні з Україною

Wybierz najbardziej elastyczną ofertę w branży

Kup Virtual Data Room Lite i elastycznie dokupuj dodatkowe usługi i funkcje
lub Zamów wycenę Virtual Data Room Basic lub PRO i miej wszystko w pakiecie w jednej cenie.

VDR Lite

Samoobsługowy
 •  
POPULARNY
Miesięcznie
Rocznie

850 PLN

680 PLN

 • 1 Projekt
 • Min. okres: 1 miesiąc
 • 1GB danych
 • (możliwość dokupienia dodatkowych GB)
 • 15 użytkowników
 • (możliwość dokupienia dodatkowych użytkowników)
 • Wsparcie techniczne 9-17 CET

Klienci najczęściej używają do:
Audyty
Projekty Life Science
Alternatywa FTP

Szkolenie online 1h

Blokada zapisu dokumentów na dysku, blokada wydruku
Dokumenty zabezpieczone przed edycją i kopiowaniem fragmentu tekstu (tzw. read only) PDF, MS Office (DOC, DOCX, XLS, XLSX, PPT, PPTX, BMP), JPG, JPEG, PNG, TXT, ODS, GIF, TIF, TIFF, XSLM, XLTX, CSV, XLSB, XLSM, XML, EML, MPP, MSG, RTF, ODT, PPSX, VSD, VSDX, XPS, DWG i DVX.

Blokada zdjęć ekranu (Print Screen)

Znaki wodne na dokumentach Znak wodny pozwala zidentyfikować użytkownika, który otwiera dokument. Jest to dodatkowe zabezpiecznie przed robieniem zdjęć ekranu. Standardowo zawiera adres e-mail użytkownika, który przegląda dokument oraz datę i godzinę otwarcia dokumentu. Mogą Państwo dokupić personalizację znaku wodnego, polegającą na dodaniu do znaku wodnego logo klienta oraz indywidualnej treści np. NIE KOPIOWAĆ.
Autorska (natywna) aplikacja do wyświetlania dokumentów Bez groźnych pluginów Flash.
6 zaawansowanych raportów aktywności użytkowników Dostępne raporty: - Logowania użytkowników - Podsumowanie aktywności użytkowników (kto które dokumenty oglądał, kiedy i jak długo) - Najbardziej/najmniej popularne dokumenty lub foldery - Aktywność grup w czasie - Historia dokumentu lub folderu - Porównanie uprawnień grup Każdy raport można dowolnie filtrować po wielu zakresach po to, aby uzyskać najbardziej interesujące nas informacje. Raporty dostępne są w formie graficznej i tabelarycznej, z możliwością eksportu danych do pliku Excel.
Ładowanie plików przez proste przeciągnięcie (drag&drop)
Ładowanie całej struktury jednym kliknięciem
Wysyłanie jednostronnych wiadomości do użytkowników
Operacje masowe - Ładowanie plików tzw. Bulk Upload - Ściąganie plików tzw. Bulk Save - Tworzenie użytkowników poprzez import pliku Excel

Autonumeracja plików i folderów

Automatyczne powiadomienia o nowych dokumentach Najczęściej wykorzystywane przez administratora do wysyłania użytkownikom wiadomości kiedy dostęp do Data Room zostanie odebrany. Jest to jednostronna wiadomość wysyłana na adresy e-mail użytkowników.
Zaawansowane opcje wyszukiwania
(w tym Full Text Search) Dostępne opcje: - Wyszukiwanie dokumentów po nazwach - Wyszukiwanie słów wewnątrz dokumentów bez konieczności ich otwierania (Full Text Search) - Mechanizm uwzględnia polskie znaki

Indywidualne filtry

Umowa powierzenia przetwarzania danych osobowych na wzorze FORDATA

Domyślna konfiguracja bezpieczeństwa

VDR Basic

Kompleksowe wsparcie 24/7 w cenie
Skontaktuj się
 • 1 Transakcja
 • Min. okres: 1 miesiąc
 • Elastyczna ilość danych
 • Nieograniczona ilość użytkowników
 • Wsparcie techniczne 24/7
 • Ładowanie dokumentów i zarządzanie Data Room
 • Archiwum Data Room na DVD na koniec transakcji

Klienci najczęściej używają do:
Transakcje M&A
Due Diligence
Transakcje inne

Dedykowany Kierownik Projektu

Konfiguracja systemu za klienta (ładowanie dokumentów, tworzenie użytkowników, nadawanie uprawnień itp.)

Zarządzanie systemem za klienta 24/7

Nieograniczona ilość użytkowników

Dedykowany link dla projektu klienta Jest to dodatkowa ochrona - stronę pod którą dostępny jest Data Room zobaczą tylko autoryzowane osoby, które otrzymały zaproszenie, a w nim link do projektu.
Archiwum Data Room na DVD po zakończeniu transakcji Polega na zgraniu zawartości Data Room na szyfrowane DVD lub USB. Archiwum zawiera wszystkie dokumenty, raporty aktywności, archiwum forum Q&A. W zależności od preferecncji klienta zgrywana jest cała zawartość Data Room lub z perspektywy wybranej grupy użytkowników np. Inwestora. Zawartość potwierdzana jest protokołem wystawionym przez FORDATA, jako podmiot niezależny od transakcji. W standardzie w cenę wliczone są 2 komplety - jeden dla klienta, drugi dla Innwestora.
7 raportów administracyjnych Dostępne raporty administracyjne: - Zmiany nazw dokumentów i folderów - Dokumenty i foldery załadowane - Dokumenty i foldery usunięte - Zmiany uprawnień do dokumentów i folderów - Zmiany uprawnień grup - Zmiany uprawnień użytkowników - Użytkownicy usunięci
Moduł do poufnej komunikacji (tzw. Q&A) Jest to moduł systemu, który ma na celu usprawnienie komunikacji pomiędzy stronami projektu. Umożliwia użytkownikom reprezentującym drugą stronę procesu (np. Inwestora) zadawanie pytań kierownikowi projektu, np. zbywcy lub jego doradcom. Pytania dotyczą najczęściej konkretnych dokumentów, zapytań o nowe dokumenty lub innych kwestii związanych z prowadzonym procesem. Komunikacja w Q&A jest poufna, a poszczególne grupy użytkowników nie wiedzą o swoim istnieniu. Istnieje kilka modeli konfiguracji Q&A oraz dodatkowe opcje ułatwiające zarządzanie pytaniami, np. limity ogólne i dzienne pytań dla poszczególnych grup, kategorie pytań np. Finansowe, priorytety itp.
Narzędzia do komunikacji (dyskusje, notatki)
Indywidualna personalizacja znaków wodnych Polega na dodaniu do znaku wodnego logo klienta i indywidualnych treści np. NIE KOPIOWAĆ.
Personalizacja NDA i treści automatycznych e-maili
Indywidualna konfiguracja bezpieczeństwa Obejmuje indywidualne ustawienia w zakresie: - Ilość akceptacji treści NDA (Warunków Zachowania Poufności) przez użytkowników (np. tylko przy pierwszym logowaniu, przy każdym, inne) - Czas po którym nastąpi autowylogowanie - Częstotliwośc zmiany hasła
Możliwość negocjacji Umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych
Możliwość przechowywania danych w chmurze klienta (model hybrydowy)

VDR PRO

Współpraca długoterminowa
Skontaktuj się
 • Wiele projektów lub transakcji
 • Min. okres: 12 miesięcy
 • Elastyczna ilość danych
 • Nieograniczona ilość użytkowników
 • Wsparcie techniczne 24/7
 • Ładowanie dokumentów i zarządzanie Data Room
 • Archiwum Data Room na DVD na koniec transakcji

Klienci najczęściej używają do:
Organizacja rozproszona
Nieruchomości komercyjne
PE/VC (M&A, Fundraising)

Opcja połączenia wielu Data Room w jeden system

Zbiorcze raportowanie dla wszystkich Data Room łącznie
Możliwość uruchomienia Data Room na infrastrukturze klienta (wdrożenie)

Integracja Data Room ze stroną www klienta

Zniżki za długoterminową współpracę

Nie wiesz, która oferta jest dla Ciebie?

Wszystkie oferty zawierają najwyższe standardy bezpieczeństwa

Pełna ochrona plików w ponad 30 formatach

30 typów plików
Typy plików z ochroną: PDF, DOC, DOCX, XLS, XLSX, PPT, PPTX, BMP, JPG, JPEG, PNG, TXT, ODS, GIF, TIF, TIFF, XSLM, XLTX, CSV, XLSB, XLSM, XML, EML, MPP, MSG, RTF, ODT, PPSX, VSD, VSDX, XPS DWG i DVX

Sukces transakcyjny z najszybszym
i nagradzanym wsparciem klienta

FORDATA to ludzie, a nie tylko technologia. Dbamy o jakość – systemu i wsparcia. Mamy najszybsze czasy reakcji w branży – odpowiadamy na telefon w 15 sek, a na maila w 15 min. Działamy proaktywnie.

Na szczególną uwagę zasługuje podejście FORDATA do klienta, jej elastyczność oraz szybkość działania przy realizacji kwestii formalnych, m.in. podpisania umowy. System VDR jest łatwy i intuicyjny.

Wysoka jakość świadczonych usług Virtual Data Room, profesjonalizm oraz szybkość reakcji na potrzeby klienta świadczą o tym, że jest to firma godna polecenia.

Przekazanie pełnej dokumentacji w formie tradycyjnej zajęłoby nam nieporównywalnie więcej czasu, niż załadowanie plików do systemu VDR i powiadomienie o tym strony zainteresowanej.

Najczęściej zadawane pytania

Lite, Basic i Pro to różne oferty na ten sam produkt – Virtual Data Room. Różnica polega na tym, że oferta Lite obejmuje wyłącznie dostęp do systemu. Natomiast oferty BASIC i PRO standardowo zawierają w cenie wsparcie naszego zespołu Obsługi klienta, który może wykonywać na Państwa zlecenie, takie prace jak np. ładowanie dokumentów, czy zarządzanie VDR w Państwa imieniu. W ofercie VDR Lite otrzymujecie Państwo zamknięty zakres funkcji systemu i określone parametry (ilość GB, użytkowników). VDR Lite posiada domyślą konfigurację i branding. W każdym momencie można jednak dokupić każdą dodatkową funkcje i dowolnie zwiększyć parametry usługi. Wszystko w tej ofercie jest domyślne, ale wszystko można także dokupić, bez żadnych ograniczeń.

Oferta BASIC i PRO to z kolei oferty z założenia w pełni personalizowane. Zaczynając od linka, pod którym dostępny jest Data Room, przez konfigurację bezpieczeństwa (np. okres, po którym nastąpi wylogowanie, okres zmiany hasła, ilość akceptacji NDA przez użytkowników), po treści NDA, które użytkownicy muszą zaakceptować przy logowaniu, treści e-maili i znaków wodnych na dokumentach, czy wygląd samego systemu.

Oferta BASIC dedykowana jest do wsparcia transakcji fuzji i przejęć (M&A). W cenie poza w pełni spersonalizowanym systemem, otrzymujecie Państwo wsparcie naszego zespołu, który wykona za Państwa wszystkie czasochłonne prace związane z VDR tak, aby Państwo mogli skupić się na prowadzonej transakcji i negocjacjach. Nasz Zespół traktowany jest przez klientów jako ekstra członek zespołu transakcyjnego (więcej o tym co możemy dla Państwa zrobić TUTAJ). Dodatkowo w standardzie na koniec projektu zgrywamy zawartość Data Room (dokumenty, raporty) na szyfrowany nośnik, który standardowo stanowi załącznik do Umowy inwestycyjnej. Z naszego doświadczenia minimalny czas do zamknięcia transakcji to 3 miesiące (optymalnie 6 ms), stąd Umowa na VDR w tej ofercie podpisywana jest właśnie na 3 lub 6 miesięcy. W tej ofercie wszystko jest dostępne w cenie, a cena zależy wyłącznie od ilości danych umieszczonych w Data Room.

Oferta PRO zawiera to samo co BASIC. Klienci decydują się na nią jeśli realizują nie jedną, a wiele transakcji w długiej perspektywie czasu.

Nie. W każdym momencie możecie Państwo zmienić Umowę, jest to kwestia indywidualnych ustaleń z klientem. Prosimy o kontakt.

Na ten moment akceptujemy zwykłe przelewy bankowe i szybkie płatności za pośrednictwem serwisu Przelewy24. Akceptujemy przelewy w PLN i EUR. W najbliższym czasie wprowadzimy także możliwość płatności kartą.

Usługa uruchamiana jest w przeciągu max. 3h od złożenia zamówienia. Dążymy jednak do tego, aby ten czas nie przekroczył 1h.
Zamówienia złożone w weekendy, święta lub w dzień roboczy po godz. 17.00 CET są realizowane następnego dnia roboczego do godz. 12.00.

Jeśli zależy Państwu na szybszym uruchomieniu systemu, prosimy o telefon, zrobimy co w naszej mocy!

Każda Umowa (niezależnie od wybranej oferty) przedłużana jest automatycznie o kolejny miesiąc. Oczywiście przypominamy Państwu o dacie zakończenia tak, aby przedłużenie i naliczenie dodatkowych opłat nie było dla Państwa zaskoczeniem. W okresie ostatnich 14 dni trwania Umowy możecie Państwo zakończyć współpracę, wystarczy wysłać nam maila. Możemy także przedłużyć Umowę na dłuższy czas, zgodnie z Państwa preferencjami. Prosimy o kontakt.

Do systemu VDR można załadować pliki w każdym formacie. Przy tym aż 30 formatów plików posiada specjalną ochronę modułu Secure Viewer, który umożliwia wyświetlanie udostępnianych dokumentów przez uprawnionych do tego użytkowników z tzw. opcją „read-only” – czyli blokadą zapisu, wydruku, zrzutu ekranu czy zaznaczenia i skopiowania fragmentu dokumentu. Dodatkowo wyświetlane dokumenty mogą posiadać znak wodny, a administrator ma dostęp do raportu pokazującego, kto, kiedy i jak długo przeglądał dany plik. Powyższe opcje dotyczą plików w formatach takich jak: PDF, DOC, DOCX, XLS, XLSX, PPT, PPTX, BMP, JPG, JPEG, PNG, TXT, ODS, GIF, TIF, TIFF, XSLM, XLTX, CSV, XLSB, XLSM, XML, EML, MPP, MSG, RTF, ODT, PPSX, VSD, VSDX, XPS DWG i DVX.

W takiej sytuacji zachęcamy do kontaktu z nami! Na podstawie naszych doświadczeń z innymi klientami, jesteśmy w stanie pomóc w oszacowaniu ilości danych. Wiele zależy od tego jaki to typ projektu/transakcji, jaka branża. Jeśli rozmawiamy o procesie sprzedaży spółki – ważne są takie informacje jak szacowana wartość transakcji, czy transakcja dotyczy sprzedaży całej spółki czy np. wydzielonej części przedsiębiorstwa, czy spółka posiada wiele nieruchomości, oddziałów.

Dedykowany Kierownik Projektu to osoba, która jest odpowiedzialna za Państwa projekt po stronie FORDATA. Jest to osoba znana Państwu z imienia i nazwiska, do której możecie Państwo zadzwonić zawsze jeśli potrzebujecie pomocy czy konsultacji związanej z zarządzaniem VDR. Kierownik Projektu przeprowadza także dla Państwa dedykowane szkolenie z zarządzania VDR.

Wsparcie Zespołu Obsługi klienta obejmuje wykonywanie na Państwa zlecenie wszystkich czasochłonnych czynności, takich jak ładowanie dokumentów, tworzenie użytkowników, zarządzanie uprawnieniami. Nasz Zespół traktowany jest przez klientów jako ekstra członek zespołu transakcyjnego (więcej o tym co możemy dla Państwa zrobić TUTAJ).

Jest to opcja wybierana przez klientów którzy wykorzystują Data Room na potrzeby transakcji (np. fuzji i przejęć). Zespół FORDATA zgrywa zawartość Data Room – dokumenty, raporty, historia Q&A (całą lub z perspektywy wybranej grupy użytkowników np. Inwestora) na szyfrowany nośnik. Zawartość potwierdzana jest protokołem wystawionym przez FORDATA, jako podmiot niezależny od transakcji. Płyta stanowi najczęściej załącznik do Umowy Inwestycyjnej. Klienci zamawiają zwykle 2 komplety, jeden dla Inwestora i jeden dla Spółki.

Nr 1 Virtual Data Room w Polsce​

Zaufało nam ponad 1000 firm w Polsce i w regionie Europy Centralnej i Wschodniej