Jesteśmy Twoim partnerem przy M&A i Due Diligence

Ponad 120 000 zadowolonych użytkowników

Fordata VDR to więcej niż technologia

Działamy szybko. Każdego klienta traktujemy jak VIP, a oni to doceniają.
  • “… strony miały zapewniony wygodny dostęp do informacji oraz możliwość zdalnej pracy przy projekcie. Z kolei zespół obsługi klienta odznaczał się zaangażowaniem i szybkością działania.”

  • “Zyskaliśmy bezpieczną platformę do udostępniania poufnej dokumentacji oraz dedykowane wsparcie, które pozwoliło na wygodniejszą realizację zadań projektowych w VDR.”

  • “Doceniamy intuicyjność i dostępność od ręki bezpiecznego systemu, który pozwala na udostępnianie dokumentów on-line 24/7.”

  • „Mieliśmy możliwość współpracy z wieloma stronami jednocześnie, z zachowaniem poufności informacji. Komunikacja między stronami była prowadzona za pomocą forum Q&A w bezpieczny i kontrolowany sposób.”

  • „Z systemu VDR skorzystaliśmy w ramach prowadzonej przez FORDATA akcji CSR. Pomogliśmy my, pomogli oni. System sprawdził się i pozwolił na realizację projektu w krótki czasie z wymiernymi korzyściami.”

Znamy swoich klientów z imienia

77% jest z polecenia. Dołącz do nich.

ZAMÓW WYCENĘ ZAMÓW WYCENĘ
Jesteśmy partnerem dla globalnych spółek i mniejszych organizacji, dla doradców, kancelarii prawnych
Pomagamy w organizacji badania Due Diligence on-line, szczególnie podczas transakcji sprzedaży spółek, poszukiwania inwestora, sprzedaży nieruchomości komercyjnych, czy IPO
Współpracujemy z firmami z wielu branż, od startupów po korporacje
Pracujemy z firmami doradczymi, kancelariami prawnymi, bankami, czy funduszami PE/VC z całego świata.