Due Diligence nieruchomości i sprawna budowa BTS

Szybsza sprzedaż dzięki najlepszemu rozwiązaniu w branży

Solidny fundament sprzedaży nieruchomości komercyjnej

Dzięki systemowi FORDATA maksymalnie uprościsz sprzedaż nieruchomości komercyjnej. Gdy w grę wchodzi badanie Due Diligence nieruchomości i negocjacje z potencjalnymi kupującymi pod presją czasu z udziałem wielu osób, postaw na szybkie i bezpieczne rozwiązanie.

Dokumentacja pod kontrolą

Prawidłowo skompletuj nawet najbardziej obszerną dokumentację nieruchomości – w tym dowolne formaty pliku (mapy, pliki .dwg .dwf, inne) dzięki przejrzystej strukturze systemu. Scal kanały komunikacji z inwestorami w jeden z pomocą prostego i dedykowanego narzędziu Q&A, które ułatwi zarządzanie dokumentami i zapytaniami wszystkich zainteresowanych stron.

Analiza intencji inwestorów

Zyskaj dostęp do szczegółowych raportów z aktywności w data roomie i dowiedz się, które dokumenty były przeglądane i jak często, a także który inwestor jest najbardziej zainteresowany transakcją. Ponadto, korzystając z raportów, lepiej przygotuj się na sesję pytań ze strony potencjalnych kupujących.

Optymalizacja czasu i kosztów

Ogranicz koszty i czas sprzedaży nieruchomości komercyjnych. Pracę z systemem FORDATA rozpoczniesz w 15 minut po zakupie! Dotrzesz także do większej liczby inwestorów i przeprowadzisz Due Diligence z wieloma inwestorami w tym samym czasie, mając pewność, że inwestorzy nigdy nie dowiedzą się o istnieniu innych stron transakcji.

Elastyczna oferta zaprojektowana dla branży nieruchomości

Czy chodzi o pojedynczą sprzedaż nieruchomości komercyjnej, czy realizację wielu transakcji w ramach projektu, rozwiązania FORDATA pozwalają sprawnie zarządzać dokumentami na etapie Due Diligence, negocjacji z inwestorami i sprzedaży. Niezależnie od rodzaju i częstotliwości transakcji zawsze dostosujesz ofertę data roomu tak, by odpowiadała Twoim potrzebom.

FORDATA-desktop-mobile

Najlepszy system zarządzania procesami BTS

Przygotowaliśmy innowacyjne i elastyczne narzędzie, które doskonale spełnia potrzeby deweloperów powierzchni przemysłowych, w tym BTS. Dzięki Data Room poprowadzisz równocześnie i niezależnie wiele projektów, i lepiej skupisz się na każdym z nich. System umożliwia bezpieczną i w pełni kontrolowaną wymianę dokumentów oraz scentralizowaną komunikację z inwestorem, bankami finansującymi, doradcami technicznymi oraz prawnymi.

Specjalistyczne funkcje, które cenią
deweloperzy powierzchni przemysłowych

01. ŁADOWANIE DOKUMENTÓW
02. ZARZĄDZANIE UPRAWNIENIAMI
03. RAPORTY
04. OPERACJE MASOWE
Wybrane transakcje
logo_Knight Frank1

Cel: Cykliczna sprzedaż nieruchomości komercyjnych, due diligence, negocjacje z inwestorami

„Kluczowymi wartościami współpracy z FORDATA są zapewnienie bezkonkurencyjnej obsługi klienta oraz to, że FORDATA przywiązuje ogromną wagę do zasad bezpieczeństwa informacji.”

Peakside_logo

Cel: Sprzedaż czterech budynków warszawskiego kompleksu biurowego Wiśniowy Business Park na rzecz POLSKA Valad Europe i funduszy zarządzanych przez Oaktree Capital Management

„Bardzo cenimy sobie profesjonalizm i elastyczność konsultantów zespołu FORDATA. Indywidualne podejście, elastyczność w zakresie reagowania na nasze niestandardowe potrzeby oraz wysoka jakość obsługi zagwarantowały satysfakcjonujący poziom współpracy.”

Logo-Murapol-150x75

Cel: Pozyskiwanie kapitału od zagranicznych banków inwestycyjnych

„Aplikacja FORDATA VDR to niewątpliwie efektywne narzędzie do optymalizacji zarządzania projektami i sprawnej komunikacji z partnerami biznesowymi. Ponadto, zdecydowanie pozytywnie należy ocenić kompetencje i dyspozycyjność zespołu obsługi klienta.”