+48 533 354 054 ZAMÓW DEMO

Polityka prywatności

Regulamin korzystania z serwisu internetowego www.fordata.pl oraz Polityka prywatności

Prosimy o dokładne zapoznanie się z warunkami korzystania z serwisu www.fordata.pl przed rozpoczęciem jego użytkowania. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na co najmniej jeden z warunków, prosimy o opuszczenie tej strony.

Autorstwo i własność

Serwis internetowy znajdujący się pod adresem www.fordata.pl, zwany dalej Serwisem jest własnością i jest utrzymywany przez firmę FORDATA sp. z o.o (zwaną dalej FORDATA) z siedzibą w Poznaniu, ul.Taczaka 24, 61-819 Poznań. Adres e-mail służący do kontaktów w kwestiach związanych z Serwisem to biuro@fordata.pl.

Zobowiązanie użytkownika

Używając naszego Serwisu, zobowiązują się Państwo korzystać z niego wyłącznie w sposób zgodny z obowiązującym prawem, zasadami współżycia społecznego w poszanowaniu dla praw własności intelektualnej.
Podając nam swoje dane osobowe lub korzystając z naszego Serwisu, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w sposób i zgodnie z celami opisanymi poniżej.

Zarys polityki prywatności

Dokładamy wszelkich starań aby zachować poufność i prywatność dostarczonych nam informacji. Polityka prywatności formułuje bieżące zasady i polityki dotyczące ochrony i przetwarzania danych osobowych otrzymanych od Państwa bezpośrednio lub za pośrednictwem naszego Serwisu internetowego, w takim wymiarze w jakim chroni je prawo obowiązujące na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, zgodnie z:
– Ustawą o Ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (tekst jednolity: Dz.U. 2002 r. nr 101 poz. 926, z późn. zm.)
– Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych (Dz.U. nr 100 poz. 1024).
Poprzez „dane osobowe” rozumiemy wszystkie osobiste informacje o użytkowniku, takie jak: imię, nazwisko, firma, stanowisko w firmie, adres e-mail, telefon, adres pocztowy.

Zawartość Serwisu

Serwis przedstawia informacje o firmie FORDATA i o naszej ofercie, o naszych pracach dla poszczególnych klientów, oraz materiały dotyczące problematyki świadczonych przez nas usług. Zastrzegamy sobie prawo do decydowania o zawartości serwisu, dokonywanych w niej zmianach i modyfikacjach, bez konieczności uprzedzania użytkowników o swoich zamiarach. Serwis zawiera znaki towarowe, nazwy handlowe, logo, zastrzeżone zarówno przez FORDATA, jak i firmy i osoby trzecie. Zostały one użyte tylko i wyłącznie w celu ich identyfikacji.Udostępniając je na Serwisie, FORDATA nie udziela licencji na ich wykorzystanie w jakikolwiek sposób. Żaden spis usług prezentowany za pośrednictwem Serwisu nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i art. 12 Prawa działalności gospodarczej.

Zbieranie danych anonimowych

Nie rejestrujemy żadnych prywatnych danych podczas Państwa wizyty na Serwisie. Mogą Państwo korzystać ze strony anonimowo. Automatycznie rejestrujemy tylko informacje techniczne, takie jak nazwa dostawcy Internetu, typ przeglądarki internetowej, system operacyjny, rozdzielczość ekranu, adres strony, z której zostali Państwo przekierowani do naszego Serwisu, ilość i daty Państwa wizyt oraz historia przeglądanych podstron. Dane techniczne są analizowane tylko i wyłącznie pod kątem podniesienia atrakcyjności i funkcjonalności Serwisu.

Zbieranie i przetwarzanie danych osobowych

Dane osobowe są zbierane i przetwarzane, tylko jeśli otrzymamy je od Państwa dobrowolnie, np. jako część wymaganych informacji przy wypełnianiu formularzy niezbędnych do otrzymania demo produktu, wersji testowej lub newslettera. Otrzymane informacje są przetwarzane, między innymi, w celach wskazanych poniżej:
1. Aby odpowiedzieć na Państwa zapytanie lub zrealizować zamówienie
2. Aby zapewnić Państwu dostęp do naszej usługi lub dostarczyć dodatkowe informacje o usłudze
3. Aby poinformować Państwa o nowych produktach i usługach w naszej ofercie
4. Aby informować Państwa na bieżąco o tematach, którymi według nas mogą być Państwo zainteresowani
5. Do prowadzenia właściwej obsługi klienta i do administracji danymi klientów
6. Do celów marketingowych i prowadzenia badań rynku
7. Do administrowania Serwisu i podniesienia jakości naszych usług

Przekazywanie danych osobowych

Zobowiązujemy się, że nie będziemy sprzedawać ani udostępniać Państwa danych osobowych firmom, ani osobom trzecim, z wyłączeniem instytucji państwowych, uprawnionych do otrzymywania i przetwarzania tych danych. Nasi pracownicy i partnerzy są zobowiązani do zachowania poufności i ochrony Państwa danych osobowych poprzez właściwe umowy prawne.

Ograniczenie gwarancji, wyłączenie odpowiedzialności

Nie gwarantujemy ani nie składamy żadnych oświadczeń odnośnie dostępności, użytkowania, czasowości, bezpieczeństwa, ważności, dokładności lub niezawodności, rezultatów użytkowania, lub innych zagadnień mających związek z zawartością naszego Serwisu, oraz wszelkich innych stron internetowych, do których udostępniono w niej linki. Ponoszą Państwo wyłączną odpowiedzialność za wszelkie szkody spowodowane w systemie komputerowym lub utratę danych wynikającą z użytkowania Serwisu. Zawartość Serwisu jest udostępniona w formie “jak jest”, oraz na podstawie “dostępności” bez żadnych gwarancji, czy to wyraźnych, czy dorozumianych. FORDATA nie będzie pociągane do odpowiedzialności za wszelkie szkody wynikające lub związane z użytkowaniem lub niemożnością użytkowania Serwisu, jej zawartości lub zamieszczonych w niej linków.

Uwagi

Jeśli mają Państwo pytania czy uwagi dotyczące naszej polityki prywatności lub jakiejkolwiek części naszego Serwisu, prosimy o kontakt pod adresem mailowym biuro@fordata.pl.

Postanowienia końcowe

Niniejsza polityka weszła w życie z dniem 1 października 2009 roku. Zastrzegamy sobie prawo do nieinformowania o zmianach w regulaminie.

© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2017)

Brain made by 813.pl    Designed by nustudio.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail
 
Zamów prezentację produktu lub darmową wersję testową!
Dziękujemy za zainteresowanie usługami FORDATA. Prosimy o pozostawienie swoich danych kontaktowych.
Skontaktujemy się z Państwem w ciągu maksymalnie 15 minut.
Dział sprzedaży pracuje w dni robocze w godz. 9-17.

Klikając "Zamów demo" akceptują Państwo Politykę Prywatności oraz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez FORDATA sp. z o.o. w celach marketingowych oraz w celu złożenia oferty i świadczenia usługi przez FORDATA. Państwa dane nie będą przekazywane dalej.

Email marketing powered by FreshMail
Zamów wersję testową na 14 dni za darmo!
Dziękujemy za zainteresowanie usługami FORDATA. Prosimy o pozostawienie danych kontaktowych.
Skontaktujemy się z Państwem w ciągu maksymalnie 15 minut, w celu spersonalizowania parametrów Data Room.
Zamawiając wersję testową zyskują Państwo:


  • prywatny bezpieczny Data Room na 14 dni za darmo

  • dedykowanego konsultanta i fachowe doradztwo

  • pomoc w setupie systemu

  • wsparcie techniczne 24h/7 (tel, e-mail)

  • indywidualną prezentację produktu i szkolenie

  • możliwość przekształcenia VDR w wersję komercyjną

Dział sprzedaży pracuje w dni robocze w godz. 9-17.

Klikając "Stwórz mój prywatny Data Room" akceptują Państwo Politykę Prywatności oraz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowychprzez FORDATA sp. z o.o. w celach marketingowych oraz w celu złożenia oferty i świadczenia usługi przez FORDATA. Państwa dane nie będą przekazywane dalej.

Email marketing powered by FreshMail
Uzyskaj wycenę
Dziękujemy za zainteresowanie usługami FORDATA. Prosimy o pozostawienie swoich danych kontaktowych.
Skontaktujemy się z Państwem w ciągu maksymalnie 15 minut.
Dział sprzedaży pracuje w dni robocze w godz. 9-17.

Klikając "Wyślij" akceptują Państwo Politykę Prywatności oraz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez FORDATA sp. z o.o. w celu złożenia oferty i świadczenia usługi przez FORDATA. Państwa dane nie będą wykorzystywane w celach marketingowych lub przekazywane dalej. Tylko oddzwonimy.

Email marketing powered by FreshMail