Nowość od 24 września! Zabezpieczaj 30 typów plików tak jak PDF-y w Secure Viewer! Więcej informacji

Zwiększ bezpieczeństwo informacji w Life Science

Chroń własność intelektualną i przejmij kontrolę nad obiegiem dokumentacji online.

ZAUFALI NAM:

Wsparcie licensingu i rejestracji leków

Usprawnij komunikację. Przyspiesz audyt. Podnieś bezpieczeństwo.

KORZYŚCI
FUNKCJE

Patenty farmakologiczne chronione dzięki technologii

Chroń własność intelektualną na poziomie bankowości elektronicznej.

Skuteczne fuzje i przejęcia w Life Science

Bezpieczne i wygodne Due Diligence i negocjacje z inwestorami.

Elastyczna umowa dla firm farmaceutycznych

Wykorzystaj VDR do realizacji pojedynczego audytu lub transakcji. A jak się sprawdzi, skorzystaj z oferty długoterminowej dedykowanej branży farmaceutycznej. 

1

Umowa na konkretny projekt (1-2-3-6 miesięcy)

Kup samoobsługową wersję VDR Lite i zoptymalizuj koszty audytu lub zdecyduj się na wersję VDR Basic (dobre dla M&A) i ciesz się pełnym wsparciem FORDATA 24/7.

2

Umowa ramowa
(min. 12 miesięcy)

Wynegocjuj indywidualne warunki prawne i finansowe raz i uruchamiaj VDR-y mailowo wtedy, kiedy ich potrzebujesz. Płać tylko wtedy, kiedy Data Room jest uruchomiony.

3

Umowa abonamentowa
(min. 12 miesięcy)

Stwórz centralne, chronione repozytorium dokumentów w chmurze z wieloma poziomami dostępu dla wielu działów (R&D, Regulatory Affairs, Licensing, IP, IT). Realizuj niezależnie wiele projektów w jednym systemie.

Wybrane transakcje
Logo-Polfarmex-150x75
„Virtual Data Room umożliwił nam sprawne zarządzanie dużą ilością informacji oraz plików. Na szczególną uwagę zasługuje podejście FORDATA do klienta, jej elastyczność oraz szybkość działania przy realizacji kwestii formalnych, m.in. podpisania umowy. System VDR jest łatwy i intuicyjny, zapisywanie plików nie sprawiło nam żadnych trudności.”
Logo-AZMedica-150x75

„Virtual Data Room pozwolił nam udostępnić poufne dokumenty źródłowe podmiotom zewnętrznym. Niezmiernie ułatwiło pracę kierownikom projektu, którzy sprawnie wymieniali między sobą poufne informacje oraz pomogło w podziale pracy nad projektem.”

elekta_logo

„RTA VC Sp. z o.o. SKA zdecydowała się na skorzystanie z usługi FORDATA VDR, ze względu na potrzebę sprawnej organizacji badania Due Diligence, które dokonywane było przez naszych doradców. Dzięki współpracy z FORDATA zyskaliśmy dużo więcej niż tylko bezpieczną platformę do wymiany poufnych dokumentów. FORDATA zajęło się kompleksowo przygotowaniem i koordynacją całego procesu.”

Innowacyjna ochrona informacji w branży Life Science
Chroń i udostępniaj własność intelektualną z FORDATA VDR