Jesteśmy pionierem na polskim rynku kapitałowym. W oparciu o autorskie systemy informatyczne, bazujące na technologii Virtual Data Room, pomagamy naszym klientom w zarządzaniu dokumentami i komunikacją podczas złożonych procesów transakcyjnych.
 
Wspieramy największe transakcje fuzji i przejęć, debiuty giełdowe, restrukturyzacje, prywatyzacje, czy procesy związane z pozyskiwaniem finansowania w Polsce oraz w innych krajach Europy Środkowej i Wschodniej.

Współpracujemy z liderami branż, w tym największymi firmami doradczymi, kancelariami prawnymi, bankami, czy funduszami PE/VC z całego świata.
500+
zrealizowanych
transakcji
34 mld +
wartość zrealizowanych
transakcji (w PLN)
50 000+
użytkowników
z całego świata
Professional Service
Provider 2016
Co nas wyróżnia?
Elastyczność
Jesteśmy ponadprzeciętnie elastyczni i skupieni na potrzebach naszych
klientów.
Tego wymagają procesy w których uczestniczymy charakteryzujące się wysokim stopniem kompleksowości, mnogością zaangażowanych podmiotów oraz dużą presją czasu. My to rozumiemy, dlatego za cel stawiamy błyskawiczne czasy reakcji, proaktywny kontakt i elastyczność.
Ekspertyza lokalna (CEE, Polska)
Jako jedyna firma w branży skupiamy się na realizacji transakcji z regionu CEE, gdyż wierzymy, że bliskość kulturowa oraz znajomość lokalnego rynku są ważnymi elementami, wpływającymi na sukces transakcji.
Branżowe know-how (transakcje kapitałowe, fuzje i przejęcia)
Nasz Zespół to eksperci w swojej dziedzinie, którzy znają indywidualne wymagania każdego procesu transakcyjnego i zarządzają nim zgodnie z najlepszymi praktykami branżowymi.
Bezpieczeństwo jak w bankowości elektronicznej
Wiemy, że bezpieczeństwo dokumentów udostępnianych przez Państwa jest kluczowe. Dlatego mechanizmy bezpieczeństwa w systemach FORDATA są tożsame
z zabezpieczeniami stosowanymi przez serwisy bankowe.
Poznaj zespół
Jesteśmy zespołem zaangażowanych profesjonalistów, którzy od ponad 10 lat pracują po to, aby dawać naszym klientom spokój ducha. Dbamy o bezpieczeństwo powierzanych nam poufnych informacji oraz pilnujemy standardów bezpieczeństwa związanych z realizacją złożonych procesów transakcyjnych.
Nasz cel

Chcemy, aby FORDATA stało się synonimem bezpiecznego zarządzania poufnymi informacjami, w zmieniającym się otoczeniu biznesowym.

Aleksandra Porębska-Nowak, Współzałożyciel, IT Director FORDATA
Nasze wartości
Bezpieczeństwo
Szacunek
Wyzwanie
Rozwój
Wolność
Harmonia
Dlaczego zmieniliśmy nazwę

Zaczynaliśmy od Fuzji i Przejęć, przez 10 lat działalności udało nam się zmienić
oblicze tej branży w Polsce, przyczyniając się do tego, że VDR stał się standardem branżowym i dobrą praktyką rynkową. Teraz z marką FORDATA chcemy upowszechniać dobre praktyki realizacji transakcji w innych segmentach rynku. FORDATA daje nam większe możliwości aby zrealizować ten cel oraz trwale budować naszą pozycję w regionie Europy Centralnej i Wschodniej.

Aleksandra Prusator, Współzałożyciel, Marketing Director w FORDATA
Zaufali nam
Z naszych usług korzystają liderzy branż w Polsce i za granicą oraz większość działających w Polsce firm corporate finance, banków, butików inwestycyjnych,
kancelarii prawnych oraz funduszy Private Equity/Venture Capital. Wspieramy naszych klientów w realizacji procesów transakcyjnych, takich jak fuzje i przejęcia, restrukturyzacje, debiuty giełdowe, czy procesy związane z pozyskiwaniem finansowania (emisje obligacji, kredyty konsorcjalne itp.) oraz w realizacji projektów, które wymagają bezpiecznego i kontrolowanewgo udostępnienia poufnych dokumentów partnerom zewnętrznym.
Piszą o nas
© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2019)

Brain made by 813.pl   
Nagrody i wyróżnienia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.