Solidarni z Ukrainą | Солідарні з Україною

Junior Marketing Specialist (WordPress/ content video) – pół etatu

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Lokalizacja: Poznań Centrum/zdalnie (praca w trybie hybrydowym: 1-2 dni w biurze w tygodniu) – pół etatu
Masz zajawkę na tworzenie form video na potrzeby social mediów, znasz podstawy WordPress, prowadzisz blog lub interesuje Cię tematyka tworzenia stron internetowych?
Chcesz pogodzić pracę ze studiami, wykorzystać swoją kreatywność i zdobyć ciekawe doświadczenie w prężnie rozwijającej się spółce IT, tworzyć komunikację marketingową skierowaną do międzynarodowego klienta w segmencie B2B?
Dołącz do naszego zespołu!

Za co będziesz odpowiedzialna/y:

1. WORDPRESS
2. WEBINARY
3. SOCIAL MEDIA
4. Wraz z rozwojem współpracy – za inne działania z zakresu marketingu i PR
5. Wszędzie tam, gdzie w “burzy mózgów” potrzebna jest kreatywna głowa

Aplikuj, jeśli:

Mile widziane:

Co zyskasz?

Prześlij nam swoje CV zawierające link do Twojej strony www lub contentu video, który stworzyłaś/eś i dołącz do nas!
Aplikuj poprzez formularz lub prześlij na adres rekrutacja@fordata.pl swoje CV z klauzulą “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”
Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka FORDATA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Taczaka 24/302, 61-819 Poznań, e-mail: biuro@fordata.pl. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do krajów poza Unią Europejską, a także do innych odbiorców danych osobowych. Podane przez Państwa dane osobowe będą przechowywane tak długo, aż Państwo nie cofną zgody na ich przetwarzanie.

Aplikuj teraz!