Raport M&A Index Poland, 3Q2021 już dostępny - Przeczytaj teraz

Junior Product Support Specialist (j. polski i angielski)

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Jesteśmy firmą IT, czołowym w Europie Centralnej i Wschodniej dostawcą systemu Virtual Data Room. Nasz system pozwala firmom dużym i małym wymieniać poufne dokumenty z zewnętrznymi partnerami, doradcami, inwestorami, głównie w procesach fuzji i przejęć. Jesteśmy grupą pasjonatów i dobrych znajomych. Cenimy sobie dobrą atmosferę w pracy i ducha współpracy.
Chcesz zdobyć unikatowe doświadczenie w firmie świadczącej innowacyjne na polskim rynku usługi? Dołącz do naszego Zespołu Obsługi Klienta i zdecyduj o kształcie swojej kariery!
SaaS Solutions, Lokalizacja: Zdalnie/Poznań
Umowa-zlecenie, pół etatu

Czego oczekujemy (MUST HAVE)?

Dodatkowe atuty (NICE TO HAVE)?

Co będzie w zakresie Twojej odpowiedzialności po okresie wdrożenia?

Co zyskasz?

CV with a clause “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)” send to: rekrutacja@fordata.pl or through the application form.
The administrator of your personal data is FORDATA Sp. z o.o. with headquarters in Poznań, ul. Taczaka 24/302, 61-819 Poznań, e-mail: biuro@fordata.pl. Your personal data will not be transferred to countries outside the European Union, as well as to other recipients of personal data. The personal data provided by you will be stored until you withdraw your consent to their processing.

Apply now!