Jakie benefity oferujemy?
  • 01.

    dofinansowanie zajęć sportowych

  • 02.

    prywatna opieka medyczna

  • 03.

    dofinansowanie nauki języków

  • 04.

    dofinansowanie szkoleń i kursów

  • 05.

    możliwość pracy zdalnej

  • 06.

    brak dress code’u

Kilka słów o nas:

  • Rozwijamy swój autorski system
  • Nasz stos technologiczny to przede wszystkim: .NET Framework/.NET Core, C#, SQL, Entity Framework, ASP.NET MVC, SCSS
  • Pracujemy SCRUMowo
  • Jesteśmy grupą pasjonatów i dobrych znajomych
  • Cenimy sobie dobrą atmosferę w pracy i ducha współpracy

Masz pytania?

#FORDATAteam jest dla Ciebie!

.NET Back-end developer

Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • Rozwijanie istniejących aplikacji – ok. 85% czasu

  • Projektowanie nowych rozwiązań (modułów, funkcjonalności, architektury) – ok.10% czasu

  • Code review – ok. 5% czasu

Aplikuj, jeśli:

  • Masz minimum 3 lat doświadczenia w programowaniu na platformie .NET

  • Masz bardzo dobrą znajomość: .NET Framework, C#

  • Znasz większości z następujących technologii: SQL, Entity Framework, ASP.NET MVC, SCSS, , GIT lub podobnych

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość: .NET Core, RabbitMQ, Linux, Powershell, Octopus Deploy, wiedza na temat technologii chmurowych

  • Znasz j. angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej

  • Umiesz pracować w zespole

  • Jesteś zaangażowany/a w rozwój własnych kompetencji programistycznych

Co zyskasz?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Godziny na samorozwój w ramach każdego sprintu

  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej

  • Dofinansowanie pakietu sportowego

  • Dostęp do międzynarodowych platform edukacyjnych

  • Dedykowane szkolenia z określonym budżetem

  • Możliwość pracy zarówno stacjonarnej jak i zdalnej

  • Ciekawe doświadczenie w konkurowaniu z globalnymi dostawcami usług VDR

  • Pracę w energicznym zespole, który kreuje niepowtarzalną atmosferę

  • Środowisko pracy zorganizowane zgodnie z najlepszymi praktykami branżowymi

  • Udział w ambitnych i zaawansowanych technologicznie projektach

Czego możesz spodziewać się na starcie?

  • Przed rozpoczęciem pracy dostajesz od nas plan onboardingu i szkoleń, jakie przejdziesz przez najbliższe 3 miesiące

  • Na początek idziemy na zespołowy lunch, by lepiej się poznać

  • Opowiemy Ci o firmie i branży, w której działamy (nie musisz jej znać na początku - wprowadzimy Cię krok po kroku)

  • Poznamy twoje cele, motywacje i wartości - do każdego pracownika i jego rozwoju w naszej firmie podchodzimy indywidualnie

  • Pod okiem menedżera i doświadczonych specjalistów z naszego działu zaczniesz realizować zadania i dostaniesz feedback

Nasze etapy rekrutacji:
  • 01. Rozmowa online (ok. 30 min)

  • 02. Spotkanie techniczne online (ok. 60 minut)

  • 03. Decyzja i informacja zwrotna