12 . 05 . 2023

O NAS Komunikat zarządu: Rebranding marki Fordata

12 . 05 . 2023

Z przyjemnością informujemy, że zmieniamy się dla Was, nasi drodzy klienci i partnerzy biznesowi. Już niedługo zaprezentujemy nowy branding marki Fordata. Zmianie ulegnie zarówno identyfikacja wizualna marki, jak i przekaz marketingowy oraz ton komunikacji.

Przez lata rozwinęliśmy się jako organizacja, weszliśmy na nowe rynki, staliśmy się firmą o międzynarodowym zasięgu. Aktualnie pracujemy z klientami z ponad 35 krajów, Polska nadal pozostaje naszym głównym rynkiem, ale to Europa jest obszarem na którym skupiamy działania. Nasza identyfikacja wizualna musiała za tym podążyć. Zmieni się logo, strona internetowa, wszelkie kreacje graficzne, a nasza aplikacja Fordata VDR przejdzie lifting wizualny, by dostosować go do nowej identyfikacji. To co pozostaje niezmienne to wartości, którym jesteśmy wierni jako zespół od lat.

Naszą domeną jest szybkość działania, bo wiemy, że w branży M&A czas jest na wagę złota. Działamy szybko – odbieramy tel. w 15 sekund, w 15 minut odpiszemy na Twojego maila, postawimy Twojego VDRa również w 15 minut. Nasz #ITteam ciągle udoskonala system, byś również Ty mógł pracować szybciej i efektywnej.

Drugą kluczową przewagą i największą siłą Fordata są partnerskie relacje, które budujemy z klientami. Znamy swoich klientów z imienia. Każdego traktujemy jak klienta VIP, niezależnie od wielkości firmy czy skali transakcji (77% naszych klientów pochodzi z polecenia). Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do potrzeb, jakie pojawiają się w trakcie transakcji. Te dwie rzeczy zostały uwzględnione w nowym logotypie.

Nowa identyfikacja ma także na celu pokazać kim jest #FORDATAteam. Wierzymy, że siła naszej firmy leży w zespole. Dlatego postanowiliśmy zrezygnować ze stockowych zdjęć i zastąpić je zdjęciami naszego zespołu :)

Nie możemy doczekać się nowej odsłony marki, która nastąpi już 15. maja, bo dla nas: Fordata Virtual Data Room to więcej niż technologia.

Jeśli masz jakieś pytania? Jesteśmy dla Ciebie.

Aleksandra Prusator & Aleksandra Porębska – Nowak

Założycielki Fordata
#FORDATAteam