Regulamin uczestnictwa w webinarze Fuzje i przejęcia - podsumowanie 2021

W dniu 03.02.2022 o godz. 11:00 firmy FORDATA oraz Navigator Capital (zwane dalej „Organizatorem”) organizują bezpłatny webinar online podsumowujący rok 2021.

Postanowienia

Warunkami uczestnictwa w webinarze są: a) podanie wszystkich wymaganych danych oraz b) wyrażenie zgód na otrzymywanie informacji handlowych. Wszystkie zgłoszenia są weryfikowane. Organizator zastrzega sobie prawo selekcji zgłoszeń na webinar w celu wykluczenia udziału osób prowadzących działalność konkurencyjną wobec Organizatora.
Rejestracja do udziału w webinarze oznacza zgodę na otrzymywanie od Navigator Capital oraz FORDATA ofert handlowych z wykorzystaniem podanego adresu e-mail oraz numeru telefonu.
Zgoda jest dobrowolna i można ją cofnąć w każdym momencie. Cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych przez administratora danych osobowych oraz o Państwa uprawnieniach znajdziecie Państwo na stronie: navigatorcapital.pl/klauzula-informacyjna/ oraz fordata.pl/polityka-prywatnosci/.
Kliknięcie przycisku „Zapisz się” jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody uczestnika na: